reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

malinka41 - Ty nasz prowodyrze kwietniowy!!! Gratulację!!!! W którym dniu cyklu zrobiłaś???

A apropo CLO - ja nie miałam żadnych torbieli. Robiły się dwa pęcherzyki i ładnie pękały.

Dziewczyny, czy brała któraś luteine dopochwowo? bo ja biorę i teraz mam dziwne białe upławy i nie wiem czy to dobrze....



dziekuje Wam!!!Dzisiaj mam 24 dzien cyklu, cykle regularne 28dniowe;-)
 
reklama
malinka41 Kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D Dalas Nam nadzieje na Kwiecien ! Ze bedzie szczesliwy och kurcze jak sie ciesze. O ktorej masz te wyniki betki ??

papalo ja bym jeszcze poczekala z testowankiem,wydaje mi sie troszke moze byc za wczesnie. Poczekaj do piatku:tak: a jak sie czujesz ?

Moniqaa to milego leniuchowania sie ;-) mi dzis nie wiem czemu budzik nie zadzwonil w ogole o 4.30 na mierzenie tempki. I d***:baffled: zmierzylam o 6.15 jak sie obudzilam.

Bylismy dzis z Olka u neurologa, jezu wiem ze dlugo czeka sie w przychodniach, w koncu sama w Niej pracuje ale dzis siedzialam prawie 3,5h i troche juz mnie to przeroslo:no: Dostalysmy skierowanie na TK glowki, termin mamy na przyszly wtorek i potem z wynikami do neurolog spowrotem. Mam nadzieje, ze badanie niczego nie wykryje :| boje sie troche.
 
Nuuuśka czuję się strasznie osłabiona i taka apatyczna, nie zdziwię się jak @ przyjdzie w terminie, bo to pewnie jakaś infekcja.... :(
malinka41 jak ja Ci zazdroszczę takiego wyniku :D dużo zdrówka :)
Verita miejmy nadzieję, że ten miesiąc będzie i dla nas szczęśliwy

No właśnie o to chodzi, że chciałabym dowiedzieć się jak najszybciej, ale wiem, że jest jeszcze za wcześnie na test, ale to tylko 5 dni... Może zrobię wcześniej :)
 
Dziekuje dziewczyny ale nie zazdroscie tylko dziialajcie :tak:
u mnie sprawdzila sie metoda dzien w dzien wiec...:-D trzymam kciuki

hehe powaznie dzien w dzien ? znaczy sie jak rozumiem za wyjatkiem czasu z @ ? :-D MY ostatnio staralismy sie co dwa dni, ale tez nie CIAGLE co dwa dni, bo byl okres kiedy bylam przeziebiona i d**** blada. No i podejrzewam, ze wlasnie przez to, a raczej dzieki temu owulka sie przesunela :-(

papalo a jak z tempka ? mierzysz, czy jeszcze nie ?
 
reklama
temperatury nie mierzę, zmierzyłam tylko w przeciągu kilku ostatnich dni, bo coś czułam, że podskoczyła... bo z reguły wiecznie mi zimno, a tu rozpalone lica :(
 
Do góry