reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

no ja samaa nie pozwalam sie do siebie zblizyc :-p przytulalismy sie do 20 dc i koniec. Jak kolezanka byla u ginekologa w 2mc to jej powiedzial ze lepiej zeby sie wstrzymala do 3mc z serduszkowaniem bo nigdy nie wiadomo, wiec ja tez tak zrobie dla bezpieczenstwa
 
reklama
Papalo dzięki, ja również trzymam kciuki. Ja staram się drugi cykl, z tym , że już 29 latek mam i dopiero teraz zdecydowalismy się. Więc mam nadzieję, że się uda. :-)
 
Witam . Przyłącze się do starań kwietniowych choć kiedy oqulacje będę mieć to trudno zgadnąć, następny weekend albo zaraz po. To będzie pierwszy miesiąc starań się po ciąży. Mam nadzieję że pójdzie szybciej niż poprzednio i nie będziemy czekać 15 lat.
 
Mojemu Ł. nic na razie nie mówię, podjęliśmy decyzje, że się nie zabezpieczamy, zobaczymy co będzie, ale jakoś on bardziej chce bobaska :) no ale to facet, brak obiekcji, a ja trochę mam, to praca, to zdrowie, obowiązki, wyrzeczenia itp... ech, a może mi się tylko tak wydaje, a te obiekcje są niepotrzebne.
Coś czuję, że może się nie udać w tym cyklu, bo łamie mnie w kościach i mam podwyższoną temperaturę powyżej 37, a do tego taka ładna pogoda a ja mam jakąś chandrę w sobie i ból głowy :/, ale żadnych oznak chorobowych, a może to znowu moje drogi moczowe się odzywają... :( porażka

Verita za Twoje powodzenie też trzymam kciuki :) i oby tym razem było tak jak piszesz - szybciej :tak:

A co u Was? Pewnie miło spędzacie weekend, a ja w pracy :( Tak czy siak udanej i słonecznej niedzieli :*
 
Ostatnia edycja:
Papalo ja tez mialam objekcje ale oboje chcemy to na co czekac. poza tym mam kolezanki ktore maja juz 2-3 letnie dzieci i zaraz do przedszkola wiec juz maja czas dla siebie i w sumie im zazdroszcze bo dzieci maja mlode mamy ;-)
dzisiaj robilam test ciazowy 10 ,8dpo...negatywny...moze jeszcze za wczesnie? piersi dzisiaj tez mniej bola,a do tego po dodaniu dzisiejszej temp zniknela mi linia owulacji...co jest nie tak? czy ktos kto bardziej zna sie na tych wykresach moze mi powiedziec dlaczego juz mi nie wyznacza?
 
Wczoraj przylazla gadzina :crazy: a wiec jak mowilam Moniqaa maj bedzie szczesliwy :tak: z jednej strony ciesze sie, ze wczoraj a nie np jutro jak to bylo przewidywane bo to zawsze o te dwa dni mniej rozregulowany cykl. Nie wiem jak liczyc owulke i czas nastepnej @, liczylam wedlug kalendarzyka na 28dc.Ale nie wiem jak mam odniesc sie do tego cyklu. Wedle starych czy liczyc go inaczej ? No bo jakby na to nie patrzec od listopada, czyli 4 ostatnie cykle byly 28-dniowe, ten jeden jak w picz** strzelil musial dac d***.

papalo witaj :) Widze, ze kolejny Ł. ? heheh cos mamy szczescie na facetow o tych samych imionach,na lutowkach gdzie zaczynalam mamy takich trzech gentelmanow ;-) ja tez dzis w pracy, wyjatkowo, ale dzieki temu, ze za niedziele Nam placa, mam szanse dorobic, bo Komunia Oli wydoila Nas totalnie niestety. Jeszcze wczoraj na tej spowiedzi mielismy zebranie takie organizacyjne ze tak powiem. Jak pare matek wyjechalo z kosztami zbiorki - 170zł na razie (!!) to myslamam, ze wyjde z siebie. W innych parafiach tego nie ma, tu trzeba caly Kosciol wystroic - jak sie dowiedzialam to koszt 1500zł. do tego trzeba dac proboszczowi do koperty ( 300zł + dodatki i mamy sie cieszyc ze tylko tyle, bo gdzie indziej daja nawet 1000zł wiec Naszz proboszcz nie jest wymagajacy) + jeszcze pare takich ciekawostek, o ktorych nawet nie chce pisac bo juz dzwiga mi sie cisnienie. Banda idiotow i tyle :angry::angry:

malinka41 stanowczo za wczesnie. Pamietaj, nie oplaca sie wczesniej robic testow nawet 10, bo mimo tego co pisza, pelna wiarygodnosc masz dopiero w dniu planowanej @ :happy: na kiedy masz termin @?
 
Nuśka nie denerwuj sie bo ci sie cykl rozreguluje jeszcze z nerwow a juz tak ladnie masz co 28 :tak: powiem ci ze bywa gorzej, u mnie na slub dla ksiedza (poza strojeniem kosciola) placi sie 1500 zl...
ja mam cykle 27-28 dniowe, okres mam dostac 20go w sobote
 
A ja wam powiem jedno nie robice testow za szybko bo to tylko nerwy i rozczarowanie, Ja miala mialam 3 negatywne a dopiero podwyzszona temperatura mnie nakierowala ze moze jednak?? I wyszedl 4 test slabiutki , wiecej nie bede sie tak spieszyc :tak:
 
Kompletnie nie znam się na wykresach :/ ale na sprawdzanie może być jeszcze za wcześnie, spróbuj powtórzyć test za kilka dni. A jak Twoje objawy malinko dalej są czy coś się zmieniło ?
 
reklama
wczoraj nie moglam zasnac, tak mnie cos w podbrzuszu kuło... a dzisiaj to jeszcze leze i ogolnie jest ok
Verita a ten 4ty pozytywny to w ktorym dniu cyklu wyszedl?
 
Do góry