reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

Halo czesc dziewczyny

Ja juz jestem prawie pewna ze dostane okres na dniach. Mam takie wahania nastrojow jak przed kazda @ :( szkoda... dzis znow temperatura caly dzien powyzej 37,2 ..

a Wy jak tam? trzymam kciuki za kwietniowa grupe, aby udalo sie zaciazyc szybciutko !! :)
 
reklama
Nie pisałam bo działanie zastrzyku się utrzymuje.. i nie za dobrze się czuje..
Nuuuśka ja jestem z Legionowa a leczę się w Novum i trafiłam tam na różnych lekarzy ale Dr Zygler jest naprawdę ok:)) a jeśli chodzi o badania to mam całą rozpiskę z kliniki i tam jest napisane Prolaktyna 11-12dc (na czczo) , progesteron 20-22dc :)

Ja do dr. Zygler prywatnie chodzę. dzięki niej zaszłam w pierwszą ciążę (niestety poroniłam) i teraz znów probuję..
 
A w ogole to nadrobiłam zaległości....
ja mam 22 dc i czekam.... codziennie luteina na noc i acard na dzień...
ale tak się zastanawiam, ze to może wszystko w głowie jest jak tak o tym myślę. Co sądzicie?
Wiecie, ja w końcu 1,5 h się starałam,a jak wreszcie zaszłam to poroniłam...


a wiecie co jest najgorsze, że jak wiem że mam te dni płodne to zaczynam się z mężem kłócić... chyba staram się zrzucić na niego winę, że tak mam...
czy tylko ja tak mam? czy tylko ja jestem psychiczna??
 
u mnie dziś 8dc jutro wizyta u gina i zobaczymy co mi powie. ziółka piję już drugi cykl, duphaston 3 cykle, na ostatniej wizycie powiedziała mi, że od maja będzie clo.
 
u mnie 26dc ... i przez to ze mam nieregularne cykle to nie wiem kiedy spodziewac sie @ ... jak bylam w pierwszej ciazy to zaszlam w 24dc...a juz 2tygodnie pozniej robilam test...teraz nie chce sie nakrecac, wiec moze cierpliwie poczekam chodziaz do 30dnia cyklu??
 
agata220207 a jakie ziółka pijesz? a CLO jest ok, mi się udało zajść w ciążę po nim już w 3 cyklu.... gdzie o dziwo pęcherzyki były brzydkie....

Anneczka postaraj się jeszcze o tym nie myśleć... ja wiem, że ciężko. sama czekam jak na drożdżach do niedzieli. Gin mi powiedziała, że w jak w niedziele nie dostanę miesiączki to mam robić test. Ale ja jestem pod ciągłą kontrolą i biorę luteinę i acard.
 
anuszka martwiłam się już co się z Toba dzieje Kochana. Czemu do Szpitala , co się dzieje ?? Trzymaj się Kochana:-(
Mimimoo no proszę Cie, za pare lat to będziemy musieli kredyty brac, żeby ksiezulkow oplacic:wściekła/y: wydaje mi się, ze być może to koncowka płodnego, ciężko odczytac, tempka Ci wzrosla przez przeziębienie i teraz troszkę nie ma jak się polapac. Ale starajcie się mimo wszystko przez te dni, bo jeśli jeszcze owu nie mialas to na pewno pojawi się lada dzień:tak:

Moniqaa w zasadzie antybiotyk nie jest przeszkoda do staran, ale niestety kazde przeziębienie powoduje to, ze np. owulka może Nam się przesunąć, albo może w ogole nie wystapic, bo niestety infekcjce Nam nie sprzyjają. Widzisz, ja w tamtym cyklu przez prawie 2 tygodnie bylam zasmarkana i w ogole do bani się czułam. I w efekcie najpierw uslyszalam, ze owu nie będzie a potem to już sama wiesz..:-(ale idz do doktora i może, nie od razu antybiotyk, ale cos mocnego na oslone układu immunologicznego.

agata220207 jakie ziolka pijesz ?

michalina_ch a Ty tez z Warszawy Kochana? kurcze szukam już długo kogos w Kato, bo moje przychodniane gin już pomalu wyprowadzają mnie z równowagi :|
 
reklama
michalina no wlasnie wiem ze nie moge sie nakrecac. ale ja juz tak mam, ze jjak sobie cos w glowie ubzduram to nie moge przestac o tym myslec. to silniejsze odemnie...pierwsza ciaza byla nieplanowana, totalne zaskoczenie i przerazenie. a teraz? teraz niby nie siedze z kalendarzykiem i termometrem i nie celuje w owulacje, no ale chcialabym ... :)
 
Do góry