reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

moja ginekolog mowila ze dobrze jest brac wit B7 i D3 i magnez tez to kupilam sobie prenatal classic 90 tabl i mam spokoj na jakis czas :rofl2: a co 2 dzien mojemu daje, bo nie zaszkodzi ;-)
 
reklama
malinka41 jeszcze nie wiem kiedy, bo teraz to za wcześnie, ale nie mogę się już doczekać odpowiedniego terminu, a cykl mi się trochę przesunął, bo miałam zapalenie dróg moczowych.
Ale od 19dc mam bolesne sutki, a to wcześniej mi się nie zdarzało i ogólnie chodzę jakaś nerwowa... Pewnie się nakręcam... :baffled: a Ty kiedy testujesz?

Moniqaa
@ wypada mi ok 22, więc myślę, że można zapisać to jako mój dzień testowania :) a suplementy to kwas foliowy i komplet witamin dla kobiet (maxvit dla niej) biorę je już od dawna.

A co do testów owu kupiłam komplet 20 owu + 5 ciążowych na allegro i zapłaciłam 20 zł i oczywiście sprawdzałam, to 7 wyszły 2 mocne krechy :)

Dziewczyny owocnych starań, ja czekam z niecierpliwością...
 
Hej dziewczynki

jakos nigdy nie mierzylam temperatury, no ale od 3 dni mierze...i mialam dosc wysoką..a dzis spadek do 36,6 :( czyli pewnie dostane okres. Bolal mnie wczoraj brzuch dosc mocno...no i jestem zawiedziona ... chcialabym miec regularne cykle..wtedy wszystko byloby prostsze...
 
Moniqaa mój Ł. bierze Salfazin, kwac foliowy, Magnez, Witamine C,A +E. Ja ten sam zestaw procz Salfazinu. Po Nim podobno sa bardzo dobre rezultaty wiec szczerze polcecam.
Co do testowania to nie wiem. Dzis znowu tempka w dol :baffled: jak jutri pojdzie w dol, będę wiedzieć ze @ nadchodzi a jak zas do góry to chyba oszaleje :wściekła/y: Mój wykres wygląda jak mocno kopnięty.
Lece z Ola do Kosciola. Dzis ma I spowiedz o_O chciałam potem umyc okna ale widze, ze będzie lalo wiec nie wiem co z tego wyjdzie :blink:
 
też mam w zanadrzu testy 10 :) to daj znać w poniedziałek czy coś jest, może wtedy ja spróbuję we wtorek :)
a co do temperatury to nie ma szans u mnie, ponieważ mam bardzo zróżnicowany tryb życia, no i praca w nocnych godzinach :/ muszę sobie poradzić na samych objawach i testach LH.
Miłej soboty kochane :):laugh2::laugh2::laugh2:
 
Cześć Dziewczyny w ten ładny wiosenny dzień :-D .. Ja miałam się uczyć z neurofizjologii,ale jak na to patrze to eh... i jednak siedzę i oglądam Mój Brat Niedźwiedź.. :p Jakie to wzruszające :-( :p A jak Wam mija dzień?:)) Jak się czujecie?
 
oglądałam tą bajkę pewnie z 10 razy :) dzień fantastyczny, ale ja właśnie kładę się spać, bo jestem po nocnej zmianie w szpitalu :wściekła/y: pozdrowienia dla Was :)

A może są już jakieś nowe wieści o 2 kreseczkach?
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Trochę zaniedbałam Was, ale tak wyszło. Powoli nadrobiłam wszystkie posty. Wszystkim marcowym staraczkom serdecznie gratuluje :) Ja rozpoczęłam drugi cykl starań .

Mierzę codziennie temperaturę i u mnie temp ogólnie jest wysoka, bo jak na razie poniżej 37,1 nie spada. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle? drugi cykl już mierzę i u mnie chyba tak jest.

Mam pytanko do Was. Dziś jest mój 12 dzień cyklu i wczoraj miałam plamienie, lekkie plamienie i bolał mnie lewy jajnik. Czy to możliwe, że jest to objaw owulacji? wydaje mi się, że za wcześnie na ovu. Cykle ogólnie mam 28 dniowe, ten ostatni był 26 dniowy.

Jakie u Was objawy ovu?
 
Do góry