reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

dżina- nie ważne że blada ważne że jest ! może doszło później do zagnieżdżenia i stężenie hormonu jeszcze jest małe. Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Dżina to prawda, nawet blada kreska to potwierdzenie, leć na Betę to się okaże :tak: ja w sumie dziś tak sobie zmierzyłam tempke i mam równe 37, głowa mnie boli od jakiegoś czasu i wogóle dziwne to wszystko, ale to na pewno jeszcze nie jest to, co prawda ostatnio @ przesuneła mi się o tydzień ( dostałam o tydzień wcześniej niż powinnam tzn. 20 zamiast 27.04) ale tak koło 30 robiłam test i wyszedł negatywnie, później od poniedziałku robiłam testy na owu i w poniedziałek i wtorek były wyraźne kreski, a wczoraj znowu ta druga jakaś taka bledsza. Zobaczymy co będzie dziś jak zrobię teścik.
 
dziewczyny a wiecie że w ciąży owulacyjne testy też wychodzą pozytywnie. Ale to dopiero w okolicach spodziewanej @.:-) więc jak czasami nie ma ciążowego testu pod ręką to można i owulacyjnego użyć.:tak:
Moje zamawiane testy dzisiaj dotarły i teraz będą mnie korcić!
 
no ale ciążowy wyszedł negatywnie, a owulacyjny raz jest wyraźny a raz nie to raczej nie daje wyniku na ciąże, chyba.
Co w takim razie proponujecie? Zrobić ciążowy? A we wtorek iść ewentualnie na betę? bo w pn nie dam rady idę na 7 do roboty i wracam dopiero koło 20
 
hej własnie wrócilam z pracy,od godziny 14 chodzilam siku juz 3 razy i sama nie wiem moze to jakies zapalenie i stąd lekkie cmienie podbrzusza,dzisiaj juz mnie nie boli tak jak wczoraj i przedwczoraj, a @ jak nie ma tak nie ma,daje sobie na przyjscie czas do konca przyszlego tygodnia,oby nie przyszla!:no::no: wczoraj test byl negatywny ale mam nadzieje ze jeszcze moze sie zmienic,a moze powiecie dziewczyny dlaczego u mnie zawsze jest temperatura 36,2 35,8? pozdrawiam was wszystkie gorąco pomimo tak chłodnego dnia
 
malina1200 generalnie jeżeli temperatura zawsze (tj. Przez cały cykl) utrzymuje się na tym samym/podobnym poziomie to prawdopodobnie są to cykle bezowulacyjne. Prawidłowo temperatura do owulacji jest niska, następnie jest skok o minimum 0,2 st i później do @ temp utrzymuje się na poziomie wyższym niż w pierwszej fazie cyklu. Oczywiście temp ta to temperatura podstawowa, mierzona zaraz po przebudzeniu (po minimum 3 godzinnym śnie) w ustach lub pochwie (nie pod pachą!)
Oczywiście od każdej reguły są wyjątki, ale jeżeli faktycznie masz podstawową temperaturę cały czas taką niską to radziłabym monitoring usg żeby sprawdzic czy owulacja u Ciebie występuje czy jest z tym jakiś problem :-)

Druga sprawa że jak temperatura cały czas skacze, raz jest niska a raz wysoka (jak np. U mnie)to też może świadczyć o problemach z owu...
 
Ostatnia edycja:
sandra- owulacyjny test wyjdzie pozytywny tylko w okresie spodziewanej @ albo jak @ się spóźnia.
 
Czesc dziewczyny, podczytuje Was od kilku dni i chcialabym do Was dolaczyc, o ile jeszcze mozna;-) Moje staranka zaczely sie od poczatku kwietnia, testowalam 19tego i nic.. @ powinnam miec 8 dni temu i tez nic.. no i sama nie wiem.. poczekam jeszcze do poniedzialku
 
Witam Was dziewczyny podczytuje Was od kilku dni i chcialam do Was dolaczyc, o ile mozna;-) swoje staranka tez zaczelam od poczatku kwietnia, liczylam ze cos sie pojawi na tescie, ale 19nastego kwietnia okazalo sie ze nic.. aczkolwiek byc moze bylo to za wczesnie na testowanko, gdyz @ miala byc za kilka dni.. minelo tych dni 8 (od daty spodziewanej) i dalej nic (tzn nie przyszla) i nie wiem sama.. chyba poczekam jeszcze kilka dni..
 
Ostatnia edycja:
reklama
dżina kochana ja tez testuje testami z TESCO, dokładnie Pepino, bo tylko te jedyne udało mi się znaleźć 10. Jeżeli wyszla Ci krecha, chosby blada, to test traktujemy jako pozytywny. Będziesz miała możliwość, wrzucaj - ocenimy i mam nadzieje, rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Wierze, ze udało Ci się zafasolkowac:-)Ale dla pewności powtórz tescior jutro, jak znowu wyjdzie blada krecha - w poniedziałek pedem na betke :tak:

michalinka my już po obiedzie u tesciow i odbebnionym Kosciele ( dziś msza pierwszopiatkowa )grrr już mam dość tej poboznosci...co jak co, ale to to przesada.
Z testowaniem powiem Ci wcale mi nie pomoglas :wściekła/y::-D Bo tez myslalam nad 11, ale z drugiej strony jak do 13 nie dojedzie gadzina, to w razie czegos krecha może być bardziej widoczna :-p Testuje od jakiegoś czasu tylko 10, bo w moim przekonaniu przynajmniej najszybciej wychwycą fasolke, a jak i on nawali - to Amba Fatima, kolejny cykl w d*** .
U Ciebie tez tak leje ? Zimno strasznie się zrobilo :|

malina ja od wczoraj tak mi się wydaje, tez częściej niż normalnie zaglądam do wc. Ale nie podoba mi się to, ze jakos mnie wypryszczylo :confused2:A to bardziej przy spodziewanej @ możliwe wiec nie mam jakos zbytnich zludzen. Ale u mnie jeszcze tydzień. Kiedy u Ciebie planowana @ ?

happymama a jak u Ciebie samopoczucie dziś ? tez slyszalam o pozytywnych testach owu swiadczacych o zafasolkowaniu. W domu mam jeden tescior ciążowy, i choćby się walilo i palilo - musi dotrzymać do przyszłego weekendu :laugh2:
 
Do góry