reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Kwietniowe :) 2013 !

reklama
hej hej!!!
avensis - pachnie mi tu zafasolkowniem!!! :D
Nuuuśka - nie przejedz się u teściowej ;) a ja myślę, że powinnaś zatestować dzień po komunii :D bo jak wyjdą dwie krechy to się nie skupisz na Oli bo będziesz skakać z radości :D a jak JESZCZE się nie pojawią to się będziesz zamartwiać.... i do dupy komunia. A dzień po komunii już w 100% wyjdą dwie krechy :D Choć jak bym nie wytrzymała.... to może kup jakiś czuły test i zrób 11 maja :D a potem powtorzysz 13 maja....
A ja też jadę na komunię 12 maja i teraz będę na niej myślała o Tobie :D Mało, że o komunii Oli to jeszcze o Twojej fasole... ehhh.... ha ha
anna2101 - jak masz takie doświadczenie to poczekaj na spodziewaną @, ja zrobiłam dzień po spodziewanej @ i byłam zadowolona z wyniku. I staraj się nie stresować (WOW JA TO MÓWIĘ!!), bo jak wiemy tutaj stres działa źle na zafasolkowanie.
U nas dziś leje od rana... więc tylko do dziadka pojadę i chyba w domu po kocem się ulokuje....
Buziaki Moje Babeczki!!!! :****
 
Moniqaa,Michalina,Nuuuśka--> oby się okazało, że macie rację. Co prawda, piersi nie bolą, czasami swędzą, ale to podbrzusze i kłucie jajnika... Trochę się niepokoję, bo zaczynam kichać i nie wiem, czy to z alergii, czy jakieś przeziębienie, a teraz przeziębienie jest mi najmniej potrzebne.

Jestem ciekawa ile z nas pochwali się II kreskami w dzień testowania. Byłoby idealnie, gdybyśmy wszystkie, po kolei, były "pozytywne":tak:
 
anna2102 i avensis- trzymam za was mocno &&&&&

ja prawdopodobnie zatestuje we wtorek , będzie to mój 26dc. Zawsze 2 dni przed @ zaczynam plamić czyli od poniedziałku jakby co. Ja wam napiszę że jakiś konkretnych objawów nie mam ale od wczoraj mi jest ciągle słabo i walczę z mega sennością. Piersi mnie nie bolą ale swędzą??? :)) i ciągnie mnie w dole brzucha ( ale nie jak na @) także powiem szczerze że jak czerwona wredota się pojawi w przyszłym tygodniu będę naprawdę zawiedzona bo już tyle objawów sobie nawkręcałam
:-D Jedno jest pewne jak się bardzo chce mieć dziecko to schiza jest ta sama nie wazne czy się czeka na pierwsze, drugie czy tak jak u mnie czwarte. :tak: Kiedyś myślałam że tylko przy pierwszym są takie straszne emocje...

u nas jest ładna pogoda, w DE nie ma święta. Zaraz jadę po córkę do szkoły i po prezent dla kolegi syna na urodziny a potem jeszcze najmłodsze z przedszkola odebrać.
 
Ja pewnie z testowaniem poczekam ze 2 dni po spodziewanej @ ciągle boli mnie jajnik tak jak by owu miała przyjść, ale stwierdziłam, że nie będę się tym stresować. Staram się podejść do tego wszystkiego na luzie, bo to w sumie dopiero początek naszych staranek
 
anna2102 i avensis- trzymam za was mocno &&&&&

ja prawdopodobnie zatestuje we wtorek , będzie to mój 26dc. Zawsze 2 dni przed @ zaczynam plamić czyli od poniedziałku jakby co. Ja wam napiszę że jakiś konkretnych objawów nie mam ale od wczoraj mi jest ciągle słabo i walczę z mega sennością. Piersi mnie nie bolą ale swędzą??? :)) i ciągnie mnie w dole brzucha ( ale nie jak na @) także powiem szczerze że jak czerwona wredota się pojawi w przyszłym tygodniu będę naprawdę zawiedzona bo już tyle objawów sobie nawkręcałam
:-D Jedno jest pewne jak się bardzo chce mieć dziecko to schiza jest ta sama nie wazne czy się czeka na pierwsze, drugie czy tak jak u mnie czwarte. :tak: Kiedyś myślałam że tylko przy pierwszym są takie straszne emocje...

u nas jest ładna pogoda, w DE nie ma święta. Zaraz jadę po córkę do szkoły i po prezent dla kolegi syna na urodziny a potem jeszcze najmłodsze z przedszkola odebrać.

My tez o drugie sie staramy.tylko ze piersza ciaza nie byla planowana..wiec nerwow nie bylo :)
 
Cześć dziewczynki :-)
Ale dziś okropna pogoda, leje od samego rana! :-(
avensis mi też się wydaje że to fasolka :-) trzymam kciuki i czekam na wynik testu kochana!
Happymama jeszcze więc tylko parę dni do testowania :-) mam nadzieję że i Tobie się udało :-) trzymam kciuki :-) a z objawami to tak jest, że w sumie aż tak bardzo to się lepiej jest nimi nie przejmować bo nie wiadomo ile z nich jest "prawdziwych" a ile"wkręconych" :-)
Anna trzymam kciuki żeby tym razem się wszystko dobrze potoczyło :-)
Michalina taka pogoda to nikomu się nie chce wychodzić :-) a Ty już w szczególności powinnaś chronić się przed przeziębieniem :-) więc myślę że dzień spędzony pod kocem to dobry pomysł :-)

Mnie dziś brzuch boli coraz bardziej i słabo mi trochę.. Mam więc nadzieję że @ przyjdzie w końcu :-)
 
reklama
avensis zgadzam się z dziewczynami, to pewnie jest to

Przez tą pogodę nic mi się nie chce, najchętniej cały dzień spędziłabym w łóżku po ciepłą kołderką z książką u boku. Od kilku dni boli mnie głowa i na nic nie mam ochoty, to chyba przez tą paskudną pogodę i brak słońca, bo ja jestem ciepłolubna :D Ale się nie poddaję :)
 
Do góry