reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dzień dobry wszystkim 😊
Tak się zastanawiam czy jest jakiś sens testować jeśli są wyraźne sygnały na okres? Wiem że ból piersi nie ma znaczenia bo może być i przy ciąży i jej braku, ale brązowe plamienie to już chyba obdziera z reszty złudzeń 😛
Nakupowalam testów ciążowych i nawet nie mam ich kiedy zuzyc i tak leżą bo przed każdą miesiączką mam plamienie to wiem że menda będzie🤣
Zatestować zawsze możesz :) chociaż sensu raczej to nie ma... ;)
 
reklama
Dzien dobry dziewczyny muszę się pożalić trochę bo nie mam komu, ostatni cykl był zwariowany, ale teraz też nie jest lepiej chyba cykl bezowulacyjny, wszystkie znaki świata były na 16dc, a teraz już nic temp wariuje, troszkę się wkurzyłam, mocno bolą mnie jajniki i mam bóle piersi ciekawa jestem jakie hormony mam zaburzone, może to stres bo siostra ma znowu jakiegoś guza na sutka tym razem nie wiem
Screenshot_20210105-100518_FF App.jpg
 
Dzień dobry wszystkim 😊
Tak się zastanawiam czy jest jakiś sens testować jeśli są wyraźne sygnały na okres? Wiem że ból piersi nie ma znaczenia bo może być i przy ciąży i jej braku, ale brązowe plamienie to już chyba obdziera z reszty złudzeń 😛
Nakupowalam testów ciążowych i nawet nie mam ich kiedy zuzyc i tak leżą bo przed każdą miesiączką mam plamienie to wiem że menda będzie🤣
Ja bym zrobiła z czystej ciekawości:) ja pewnie też dostanę miesiaczke chociaż starania był w owulacje . Staramy się już dwa lata i nic więc nie liczę że tym razem się uda :( dziś chwycił mnie straszny ból podbrzusza jakby kłócie trzymało mnie może z 10 min ale było okropne i pierwszy raz coś takiego. Na szczęście minęło. Do miesiączki mam jeszcze 8 dni A więc czekam :)
 
Odebrałam wyniki bety: 8060ml
Sprawdzialam na kalkulatorze przyrost między pierwszym beta 28.12 i tym z dzisiaj, pokazuje ze przyrost jest za mały o 1%.
Zastanawiam sie czy przy takiej becie jest jeszcze nadzieja ze zarodek sie pokaże.
 
Odebrałam wyniki bety: 8060ml
Sprawdzialam na kalkulatorze przyrost między pierwszym beta 28.12 i tym z dzisiaj, pokazuje ze przyrost jest za mały o 1%.
Zastanawiam sie czy przy takiej becie jest jeszcze nadzieja ze zarodek sie pokaże.
Z tego co widzę to 28.12 miałaś wynik 604 tak? A teraz wynik z 5.01 to 8060? Bo jeśli tak to w kalkulatorze pokazuje przyrost 91% [emoji16]czyli elegancko
 
Z tego co widzę to 28.12 miałaś wynik 604 tak? A teraz wynik z 5.01 to 8060? Bo jeśli tak to w kalkulatorze pokazuje przyrost 91% [emoji16]czyli elegancko
Tak dokladnie tak jak piszesz 😊, mi w jakimiś pisze ze o 1% za malo wzrosło...
Będę powtarzać ide w czwartek z rana😊 i zostało mi chyba czekać do kolejnej wizyty 21.01, chciałabym zrobić coś więcej żeby wiedzieć czy jednak będzie dobrze, ale chyba tylko zostaje czekanie
 
Byłam dziś na monitoringu i ***** pęcherzyk już se pękł. A dziś 10 DC, poprzednio był jeszcze w całej okazałości w 12dc. Jest ciałko żółte, dobrze że wczoraj była zabawa, dzisiaj mamy powtórzyć 😁😉
 
reklama
Tak dokladnie tak jak piszesz 😊, mi w jakimiś pisze ze o 1% za malo wzrosło...
Będę powtarzać ide w czwartek z rana😊 i zostało mi chyba czekać do kolejnej wizyty 21.01, chciałabym zrobić coś więcej żeby wiedzieć czy jednak będzie dobrze, ale chyba tylko zostaje czekanie
To dam Ci nadzieję. W Sylwestra 2011 po pozytywnym teście poszłam do gina. On tak patrzy na to USG i mówi mi żebym przyszła za tydzień bo to raczej nic z tego nie będzie i trzeba potwierdzić. Wielkość zarodka nie taka do tygodnia, brak pulsu itd. Poszłam za tydzień, a dziś mam całkiem dorodnego 8 latka ❤️
 
Do góry