reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No właśnie mam 10 🙈
Ja na szczęście miałam 3 . Pierwszy zrobiony i grube ładne kreski ,następny dzień delikatnie słabsza i ta trzecia już było widać że spada . :)
Ale mam o tyle dobrze że prowadzę od paru lat kalendarz w tel . Zaznaczam długość cyklu plus miesiaczke każda i mniej więcej mi wylicza. Dopiero w sumie zaczęłam używać testy owulacyjne więc nie mam za dużo do powiedzenia na ich temat :) jedno wiem że w tel owulacja miała być na 31.12 A na teście wyszło 27.12 :)
 
Dziewczyny, ile testów owulacyjnych muszę mieć na jeden miesiąc testowania? (Do pierwszego piku) cykl około 29-31 dni
Ja w pierwszym cyklu z testami owu zużyłam ich około 17, bo nie wiedziałam co i jak. Teraz na każdy cykl wystarcza mi 6 testów, bo już wiem kiedy zacząć testować żeby wyłapać peak [emoji6] (cykle 27 dniowe)
 
Hej dziewczyny. Ostatnio mnie to mało ale ostatnie 2,5 tyg byłam u teściów na drugim końcu Polski więc się resetowalam i próbuje wrócić do normalności również po miesięcznej przerwie w pracy i ciężko Powiem wam ogarnąć rzeczywistość, wrócić na normalne tory. Chciałam wam powiedzieć że u mnie dziś 3dc 7 cykl starań. Bardzo bym chciała żeby ta 7 była szczęśliwa. Poprzedni cyjl wg moich obserwacji był bezowu i chyba może to nawet potwierdzić mój bardzo skapy okres. Dziś 3 dzień, okres u mnie trwa zawsze 6dni a jest tego tak mało jakby to był 5 dzień, 1 i 2dc był również mało obfity jak przy normalnym 3 dnium więc nie zdziwię się jeśli ten okres będzie trwać 4 dni.

Dziewczyny czy to forum jeszcze żyje? Czy te wszystkie fajne dziewczyny uciekły na inne grupy ? Jeśli tak to gdzie was szukać w wolnym czasie? Bardzo bym chciała mieć z wami cały czas kontakt, wiedzieć jak u was sytuacja:) mam nadzieję że w tym czasie gdy mnie nie było posypało się trochę pozytywów więc również gratuluję przy okazji.
 
Hej dziewczyny. Ostatnio mnie to mało ale ostatnie 2,5 tyg byłam u teściów na drugim końcu Polski więc się resetowalam i próbuje wrócić do normalności również po miesięcznej przerwie w pracy i ciężko Powiem wam ogarnąć rzeczywistość, wrócić na normalne tory. Chciałam wam powiedzieć że u mnie dziś 3dc 7 cykl starań. Bardzo bym chciała żeby ta 7 była szczęśliwa. Poprzedni cyjl wg moich obserwacji był bezowu i chyba może to nawet potwierdzić mój bardzo skapy okres. Dziś 3 dzień, okres u mnie trwa zawsze 6dni a jest tego tak mało jakby to był 5 dzień, 1 i 2dc był również mało obfity jak przy normalnym 3 dnium więc nie zdziwię się jeśli ten okres będzie trwać 4 dni.

Dziewczyny czy to forum jeszcze żyje? Czy te wszystkie fajne dziewczyny uciekły na inne grupy ? Jeśli tak to gdzie was szukać w wolnym czasie? Bardzo bym chciała mieć z wami cały czas kontakt, wiedzieć jak u was sytuacja:) mam nadzieję że w tym czasie gdy mnie nie było posypało się trochę pozytywów więc również gratuluję przy okazji.
W większości już siedzimy na 2021 ale sporo super dziewczyn przestało się udzielać lub robią to bardzo rzadko niestety [emoji17]
 
Cześć dziewczyny. Przyszłam się tylko pochwalić, że @ w końcu nadeszła. Prawie 2 tygodnie opóźnienia, ale byłam w aptece. Bo u mnie ginekolog zamkbiety do końca roku. Przepisała mi jakieś globulki. Daje sobie ostatnia szanse. Kolezanka dała mi namiar na lekarza do 200 km ode mnie. Czyni cuda. Nie ignoruje. Jej i mężowi dzięki jego pomocy udało się zajść po 2 latach starań naturalnie. Może i nam pomoże.
Podasz namiary na tego lekarza...?
 
Hej dziewczyny. Ostatnio mnie to mało ale ostatnie 2,5 tyg byłam u teściów na drugim końcu Polski więc się resetowalam i próbuje wrócić do normalności również po miesięcznej przerwie w pracy i ciężko Powiem wam ogarnąć rzeczywistość, wrócić na normalne tory. Chciałam wam powiedzieć że u mnie dziś 3dc 7 cykl starań. Bardzo bym chciała żeby ta 7 była szczęśliwa. Poprzedni cyjl wg moich obserwacji był bezowu i chyba może to nawet potwierdzić mój bardzo skapy okres. Dziś 3 dzień, okres u mnie trwa zawsze 6dni a jest tego tak mało jakby to był 5 dzień, 1 i 2dc był również mało obfity jak przy normalnym 3 dnium więc nie zdziwię się jeśli ten okres będzie trwać 4 dni.

Dziewczyny czy to forum jeszcze żyje? Czy te wszystkie fajne dziewczyny uciekły na inne grupy ? Jeśli tak to gdzie was szukać w wolnym czasie? Bardzo bym chciała mieć z wami cały czas kontakt, wiedzieć jak u was sytuacja:) mam nadzieję że w tym czasie gdy mnie nie było posypało się trochę pozytywów więc również gratuluję przy okazji.
Myślę, że wrócą te nasze gwiazdeczki wszystkie 😘
 
Dzień dobry wszystkim 😊
Tak się zastanawiam czy jest jakiś sens testować jeśli są wyraźne sygnały na okres? Wiem że ból piersi nie ma znaczenia bo może być i przy ciąży i jej braku, ale brązowe plamienie to już chyba obdziera z reszty złudzeń 😛
Nakupowalam testów ciążowych i nawet nie mam ich kiedy zuzyc i tak leżą bo przed każdą miesiączką mam plamienie to wiem że menda będzie🤣
 
reklama
Dzień dobry wszystkim 😊
Tak się zastanawiam czy jest jakiś sens testować jeśli są wyraźne sygnały na okres? Wiem że ból piersi nie ma znaczenia bo może być i przy ciąży i jej braku, ale brązowe plamienie to już chyba obdziera z reszty złudzeń 😛
Nakupowalam testów ciążowych i nawet nie mam ich kiedy zuzyc i tak leżą bo przed każdą miesiączką mam plamienie to wiem że menda będzie🤣
To sobie zatestuj dla siebie 😉
 
Do góry