reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Jeśli owulacja była np. 9 grudnia albo 10 to to równie dobrze może być 5 tydzień. Myślę, że jeszcze nie ma co się stresować bo więcej z tego szkody niż pożytku. Kiedy następna wizyta?
Sama już nie wiem, według pani ginekolog 7 tc według miesiączki, według mnie jest wcześniej bo pozytywny test owulacyjny miałam 8 grudnia. 20 grudnia test był jeszcze negatywny, 28 grudnia beta była 604
 
No i przy tej becie zarodka na pewno też nie będzie widać jeszcze.. Jak dla mnie powinnaś też poczekać jeszcze, ja ostatnio miałam betę 4000 i zarodka też nie było jeszcze widać, jak byłam u gin w 5+2 i był tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte bez zarodka, bo za wcześnie jeszcze..
Sama już nie wiem, według pani ginekolog 7 tc według miesiączki, według mnie jest wcześniej bo pozytywny test owulacyjny miałam 8 grudnia. 20 grudnia test był jeszcze negatywny, 28 grudnia beta była 604
 
reklama
Do góry