reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja się trochę denerwuje tym moim cyklem że przeczucie mnie nie myliło i mogę mieć torbiel dzisiaj 15 dzien po teoretycznej owu i na @ sie noe zanosi, dla spokoju ducha test ciążowy wczoraj ujemny, a wizytę na usg żeby sprawdzić czemu mam takie mocne okresy czy nie ma jakiś mięśniaków ustalili mi na 26 stycznia masakra z ta służba zdrowia w uk, no nic musze czekać cierpliwie.
 
reklama
U mnie też taki sam szał. W 7 dpo prog 9 a TSH 2,23. Tylko, że ja nie wiem kiedy na pewno była owu i dziś w 9 dpo powtarzam proga. Czytałam, że nie jest to wcale zły wynik i że progesteron jest wyrzucany do krwi ,, falowo" w ciągu dnia i może akurat badanie było przed tym wyrzutem.
Powodzenia, daj znać ile dziś będziesz miała :)
 
No właśnie trochę za wysoko, ale jeszcze powtórzę z ft4. Będę monitorować :)
A prog myślałam że będzie wyższy... No cóż zobaczymy za kilka dni czy coś pykło :)

Myślę, że dobrze byłoby zbić to TSH przynajmniej trochę i to nie chodzi, że to blokuje owu czy coś,ale w ciąży lubi mocno skakać dlatego zalecają żeby z tego niższego startować ;)
Może gin Ci da małą dawką leku na TSH.

@coca nie lubię!
 
Myślę, że dobrze byłoby zbić to TSH przynajmniej trochę i to nie chodzi, że to blokuje owu czy coś,ale w ciąży lubi mocno skakać dlatego zalecają żeby z tego niższego startować ;)
Może gin Ci da małą dawką leku na TSH.

@coca nie lubię!
Dokładnie to samo mi powiedziała endokrynolog. Dostałam najmniejszą dawkę leku, ale coś mi teraz TSH nie pasuje, bo było 1,3 trzy miesiące temu, a teraz 2,23 a ciągle ta sama dawka euthyroxu. Przed leczeniem miałam 2,52 i 3,12.
 
reklama
Do góry