reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Borowina przyznaje zwiększyła pracę tam na dole, nie było dnia, żeby jakiś jajnik nie pracował 😉 także pod tym względem, jeśli nie ma przeciwskazań, to dziewczyny polecam działa i nie ważne czy placebo czy nie, ważne, że działa i rusza tam wszystko do pracy 🤷‍♀️
No to myślę że warto spróbować, Ty zostaniesz twarzą okładów z borowiny, co Ty na to? 😂
A tak serio to ile po owu jesteś?
Ja dziś jakaś głupawkę mam to chyba przez brak snu bo jestem po nocce i dalej nie śpię bo wolne dziś a co :D
 
No to myślę że warto spróbować, Ty zostaniesz twarzą okładów z borowiny, co Ty na to? 😂
A tak serio to ile po owu jesteś?
Ja dziś jakaś głupawkę mam to chyba przez brak snu bo jestem po nocce i dalej nie śpię bo wolne dziś a co :D
No i tu z tą owu ciężko powiedzieć 😅 bo po borowinie jajniki jak na owu od 7dc, dla mnie owu była 11,ale temp skoczyła dopiero 14 więc apka wyznaczyła owu na 13dc. W tej chwili jestem 6dpo według apki, według mnie 8dpo. Od 3 dni mam 2 skok. Także na wszelakie objawy ciąży jest dużo za wcześnie 🤷‍♀️ choć przyznaje bez bicia że 2/3 dni temu nie opuszczało mnie przekonanie, że się udało 😂 jak widać nawet mi się zdarzy po wkręcać trochę 😉
 
No i tu z tą owu ciężko powiedzieć 😅 bo po borowinie jajniki jak na owu od 7dc, dla mnie owu była 11,ale temp skoczyła dopiero 14 więc apka wyznaczyła owu na 13dc. W tej chwili jestem 6dpo według apki, według mnie 8dpo. Od 3 dni mam 2 skok. Także na wszelakie objawy ciąży jest dużo za wcześnie 🤷‍♀️ choć przyznaje bez bicia że 2/3 dni temu nie opuszczało mnie przekonanie, że się udało 😂 jak widać nawet mi się zdarzy po wkręcać trochę 😉
Myślę że każdej się to zdarza i to normalne całkowicie, przecież na tym właśnie nam zależy :)
Drugi skok tempki to chyba dobry znak.
I bardzo dobrze że miałaś takie przekonanie, trzeba myśleć że się uda a nie na odwrót.
Nie wiem czy za wcześnie na objawy bo w ciąży nigdy nie byłam ale różnie to pisza w tych internetach..😏 najlepiej poczekać kilka dni chociaż do 12 dpo(wg Ciebie) i wtedy hmm testować?
Ja też się do jutra wstrzymam.. dziś 11 dpo, natomiast u mnie chodzi o to że nie mam żadnych objawów na @ które zawsze już były... Też się cholera napalam bo dostałam jeszcze taki znak od nie wiem kogo ale po prostu byście nie uwierzyły xd
 
Myślę że każdej się to zdarza i to normalne całkowicie, przecież na tym właśnie nam zależy :)
Drugi skok tempki to chyba dobry znak.
I bardzo dobrze że miałaś takie przekonanie, trzeba myśleć że się uda a nie na odwrót.
Nie wiem czy za wcześnie na objawy bo w ciąży nigdy nie byłam ale różnie to pisza w tych internetach..😏 najlepiej poczekać kilka dni chociaż do 12 dpo(wg Ciebie) i wtedy hmm testować?
Ja też się do jutra wstrzymam.. dziś 11 dpo, natomiast u mnie chodzi o to że nie mam żadnych objawów na @ które zawsze już były... Też się cholera napalam bo dostałam jeszcze taki znak od nie wiem kogo ale po prostu byście nie uwierzyły xd
No ja w tym cyklu nie mam bolesnych piersi. Czuję je I czasami sutki swędzą, ale nie bolą 🤷‍♀️ ale już wczoraj miałam naskok na mojego M więc wiem, że małpa nadejdzie 😉
Od kogo, pisz ja wierzę w wiele rzeczy 😁
 
Dziewczyny 30 dc, taki wynik dziś rano, test Facelle strumieniowy. Beta czy czekac dalej?
Gratulacje, piękna kreska 😊
Cześć dziewczyny, witam w 13 dc 😉
Muszę Wam powiedzieć, że to jest mój drugi cykl z testami owulacyjnymi i jeśli przyjdzie mi działać w kolejnym cyklu, to już chyba bez nich 🤨 robię je od trzech dni, wczoraj wyszło mi delikatne przyciemnienie drugiej kreski i w zasadzie tyle, a wg monitoringu owu ma być dziś, max jutro 🤨
Z resztą w zeszłym miesiącu też jakoś dziwnie to wszystko wyszło bo wg apki peak miałam we wtorek ok 11, a wg monitoringu dzień wcześniej 🤦‍♀️ także chyba to nie dla mnie bo już mnie denerwują te rozbieżności 😅
 
No ja w tym cyklu nie mam bolesnych piersi. Czuję je I czasami sutki swędzą, ale nie bolą 🤷‍♀️ ale już wczoraj miałam naskok na mojego M więc wiem, że małpa nadejdzie 😉
Od kogo, pisz ja wierzę w wiele rzeczy 😁
No właśnie ja też nie mam bolesnych piersi a zawsze zawsze mam 🤷
Mała spina to jeszcze nic takiego, najlepszym się zdaza nawet nie podczas tych dni ;)
No słuchaj.. właśnie nie wiem od kogo od jakiejś siły wyższej chyba 😁
Poszłam w nocy w pracy do toalety do której zawsze chodzę ale była zajęta więc czekalam przed i tak stoję chwilę i nagle spojrzałam w sufit nie wiem po co tak jakoś.. i patrzę a tam taka rura jest nie wiem jakaś cieplownicza czy coś nie znam się a na niej napis "Beta plus" i se myślę no ja... Czy to może być przypadek.. hehe
 
reklama
Napisz Nam od kogo[emoji28][emoji1]
Myślę że każdej się to zdarza i to normalne całkowicie, przecież na tym właśnie nam zależy :)
Drugi skok tempki to chyba dobry znak.
I bardzo dobrze że miałaś takie przekonanie, trzeba myśleć że się uda a nie na odwrót.
Nie wiem czy za wcześnie na objawy bo w ciąży nigdy nie byłam ale różnie to pisza w tych internetach..[emoji57] najlepiej poczekać kilka dni chociaż do 12 dpo(wg Ciebie) i wtedy hmm testować?
Ja też się do jutra wstrzymam.. dziś 11 dpo, natomiast u mnie chodzi o to że nie mam żadnych objawów na @ które zawsze już były... Też się cholera napalam bo dostałam jeszcze taki znak od nie wiem kogo ale po prostu byście nie uwierzyły xd
 
Do góry