reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
O! W Łodzi trochę znajomych mam to się przejadę, moim autem paliwo wyjdzie taniej niż różnica w cenach [emoji1787]
To się dowiedz jakie ceny mają w Łodzi, bo ja mieszkam w województwie łódzkim ale w Łodzi mają wyższe stawki niż ja mam u siebie. Nawet jak u ginekologa w Łodzi byłam to brał dwa razy więcej niż moja pani ginekolog
 
Ma związek ale mój endo gin i tak zlecił jedno i drugie [emoji2368] amh daje jakby nie było sporo informacji. Dziewczyny tu tez często polecały je wykonywac. Zastanów się, możesz je najwyżej dorobić na następny raz. Zobacz załącznik 1203810
No dużo to badanie wyjaśnia, tylko czy jak to jest badanie dla kobiet które mają problemy z niepłodnością to ja też mogę je mieć jak niedawno byłam w ciąży chociaż poroniłam. Mam już 2 dzieci w wieku 12 i 9 lat
 
Ej dziewczyny zapytam was tutaj, test owu myślicie ze pozytyw?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 73
Estradiol chyba 2-5dc, AMH dowolnie, to tzw. rezerwa jajnikowa, a panel tarczycowy robię co 2-3 lata, bo samo TSH może wielu rzeczy nie pokazać [emoji6] prolaktyne niektórzy zalecają robić jednak na początku cyklu [emoji2368] ale nie wiem czy rzeczywiście tak trzeba.
AMH najlepiej robić w 2-3dc, tak mi moja gin mówiła. Jak byłam u niej w 5dc to powiedziała że trochę za późno i żeby zrobić w następnym cyklu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry