reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Masz prawie identyczna sytuacje do mojej! :) Tylko ze mi na CLO nie pękały pecherzyki a na Femarze nic nie rosło wiec teraz mam gonadotropiny w zastrzykach plus Femare i inofem i to był pierwszy cykl z idealna owulacja :) ale chyba się nie udało... mówię chyba bo jak dziś dla świetego spokoju siknelam na test to chyba znów jakiś ostry cień mgły tam przebija a mnie męczą nudności z rana... ale albo to biochemiczna albo mam omamy. Nudności pewnie od duphastonu, ale mam tak pierwszy raz. Raczej ten cykl jest spalony. Powtórzę test dla świetego spokoju za dwa dni chyba ze wcześniej przylezie @ 🙈

Podejrzewam, że po nowym roku jeśli nie będzie efektów to też mnie lekarz przerzuci na gonadotropiny w zastrzykach. Na razie jeszcze jesteśmy dobrej myśli i liczymy, że uda się w ten sposób, bo po ostatnim cyklu widać, że coś tam drgnęło i idzie w dobrym kierunku. Zobaczymy :)
Koniecznie powtórz test, trzymam kciuki! ❤
 
reklama
Do góry