reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

W moim kalendarzyku jest coś takiego jak krwawienie wewnątrz cyklu niezwiązane z miesiaczka. Obserwuj ile dni to będzie jak jeden dwa to bym to tak zaznaczyła. Mogłaś mieć np torbiel i Ci pękła ponoć to się często zdarza.
Ale czy miałabym takie krwawienie jak przy normalnym okresie? I brzuch też mnie boli jak przy okresie. Dajesz nadzieję ale nie miałam torbieli w zeszłym miesiącu..
 
reklama
W moim kalendarzyku jest coś takiego jak krwawienie wewnątrz cyklu niezwiązane z miesiaczka. Obserwuj ile dni to będzie jak jeden dwa to bym to tak zaznaczyła. Mogłaś mieć np torbiel i Ci pękła ponoć to się często zdarza.
W środę idę do ginekologa to mi podejrzy czy była torbiel. Tylko że krwawienie zrobiło się trochę bardziej intensywne popołudniu i brzuch boli także pewnie to okres
 
Nasze ciała są dziwne. W 15 tygodniu ciąży dostałam krwawiemia z synkiem takiego mocnego że skrzepy leciały. Byłam pewna ze poronilam a w szpitalu na usg wszystko ok i nie wiadomo skąd to krwawienie. Synuś żył i miał się dobrze. Dwa dni na kroplowkach lezalam i trzeciego wypisali mnie do domu. Więcej się to nie powtórzyło. Synuś urodzony po terminie bo dobrze mu było w brzuchu :-)
 
Masakra, nadrobilam was.... ponad 250 stron/wiadomości? Nie wiem jak to jest tu liczone na dole aplikacji... w każdym bądź razie lektura przed snem po pracy zaliczona. Mąż dziś ma spokój i sobie już spi, ale od jutra mu nie odpuszczę, seksy przy najmniej co 2 dni muszą być [emoji23] dziś ostatni dzień okresu minął, jutro już nic nie powinno kapac z podwozia więc do roboty [emoji23]
Gryfin trzymam kciuki z niecierpliwością..
 
No właśnie łyżeczkowanie. I na dodatek wiem, że w niektórych szpitalach praktykują najpierw podawanie tabletek na wywołanie żeby tak na siłę nie otwierać a ja nie dostałam od razu zabieg.
I ostatnio w luźnej rozmowie znajoma mi napomknęła, że po poronieniu miała drożność. Pogadam z lekarzem, ale pytam bo jak coś to pewnie też bym w Bocianie robiła 😉
Jak będę już po to Ci opowiem co i jak :) pytałam się czy muszę odbyć u nich wizytę ale na szczęście nie ;) a wizyta 300zl 😜
 
Kurcze... Mam jakieś plamienia, kawa z mlekiem. Jak dobrze, że za 2 dni już wizyta u giną, przynajmniej się czegoś dowiem, oby.
A jestem w 11 dc dopiero
 
reklama
Do góry