reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć wszystkim! Ja chyba znowu odpadam. Od rana zaczęłam krwawić 😞 dzisiaj mam 20dc, 12dpo. Co prawda nie leci ze mnie jak zawsze ale brzuch mnie boli jak przy okresie i za każdym razem jak jestem w toalecie to na papierze jest krew lub krew ze śluzem. Owulacja była 8dc. Okres powinnam dostać 24 listopada. Przeszło mi przez myśl że może to plamienie implantacyjne ale nigdy go nie miałam i nie wiem jak się upewnić. Jestem załamana 😢 a wyniki na progesteron były ładne i miałam nadzieję że się uda. Cykle mam 26-27 dniowe a tu takie coś.
a jak oddajesz mocz to zauważyłaś nitki krwi w nim ?
 
Cześć wszystkim! Ja chyba znowu odpadam. Od rana zaczęłam krwawić 😞 dzisiaj mam 20dc, 12dpo. Co prawda nie leci ze mnie jak zawsze ale brzuch mnie boli jak przy okresie i za każdym razem jak jestem w toalecie to na papierze jest krew lub krew ze śluzem. Owulacja była 8dc. Okres powinnam dostać 24 listopada. Przeszło mi przez myśl że może to plamienie implantacyjne ale nigdy go nie miałam i nie wiem jak się upewnić. Jestem załamana 😢 a wyniki na progesteron były ładne i miałam nadzieję że się uda. Cykle mam 26-27 dniowe a tu takie coś.
z tego co się orientuje to plamienie implantacyjne występuje w dniu spodziewanej @
 
reklama
Do góry