reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Każdy tak chyba ma jak już się rozpocznie machinę starań
emoji4.png
U mnie dzisiaj 8dc... coraz bliżej płodnych
emoji1.png
emoji16.png


I to jest najgorsze, że czas inaczej płynie 😅
Umówiłam się na badanie drożności jajowodów , za tydzień w środę będę wszystko wiedzieć 😊
Powodzenia 😊
 
@Emma28 @Sherlook @Ewuuu @AniaL92 @93kora @Mila90 dziękuję dziewczyny! 😁 Wyczytałam, że po tym badaniu są większe szanse na zajście 👍😁 @NataliaW93 teraz był 4 cykl takich ostrych starań, ale wcześniej tez się nie zabezpieczaliśmy i nic nie wyszło, a ja mialam cesarkę i boje się, że mam zrosty na bliźnie i one mogą mi blokować zajście, bo hormony mam ok i nasienie też jest dobre.
 
reklama
Dzień dobry. Ja wciąż czekam na @, ale brzuch już tak boli, że myślę że najdalej do jutra.... Z jednej strony szkoda że się nie udało, a z drugiej to oczekiwanie na kolejny miesiąc starań też fajne [emoji16] powodzenia testującym
 
Do góry