reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Powodzenia życzę i czekam na wieści. Również jak wygląda takie badanie bo nie słyszałam nigdy relacji jak to przebiega [emoji6]
@Emma28 @Sherlook @Ewuuu @AniaL92 @93kora @Mila90 dziękuję dziewczyny! [emoji16] Wyczytałam, że po tym badaniu są większe szanse na zajście [emoji106][emoji16] @NataliaW93 teraz był 4 cykl takich ostrych starań, ale wcześniej tez się nie zabezpieczaliśmy i nic nie wyszło, a ja mialam cesarkę i boje się, że mam zrosty na bliźnie i one mogą mi blokować zajście, bo hormony mam ok i nasienie też jest dobre.
 
reklama
@Gryfin jak u ciebie?
Trzymam kciuki za testujące....
Hej u mnie ok, nic mnie nie boli nadal, dzisiaj niby pierwszy termin @ ale nie przyszła, nie testowałam czekam cierpliwie do środy, jedyne co to miałam sucho praktycznie do wczoraj, dzisiaj trochę jasnego śluzu wyszło, nie podbarwionego jak np. kawa z mlekiem jak przed okresem, ale nie wiem czy to dobrze czy nie 😁
 
Zrobiłam dziś kolejny test owu, i dalej są ciemne kreseczki chyba do pozytywnego już niedługo 😁😊 po południu jeszcze raz zrobię 🤗😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20201116_105235_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20201116_105235_com.android.gallery3d.jpg
    391 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Do góry