reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
to @Anio0lek się udało????🙉🤗 czy ja coś przegapiłam?🤔🤗
Oj chciałabym bardzo 😜 ale.jeszcze nie wiem czy się udało... Objawy wskazują na okres więc sobie nadziei nie robię zbytnio... We wtorek mam termin @, gdyby nie to że cykl mi się wydłużył o kilka dni to już bym wiedziała na czym.stoje, a tak to mam kilka dni w niepewności jeszcze 🙄😜
 
Ja prolaktyne miałam dwa razy raz 2-5dc i raz pod koniec tak jak mówisz tj 20-22dc dla mnie to koncowka 😉 Estradiol tez w 3dc i potem chce sama z siebie zbadać w 12dc przed owu wtedy mozna cos wyczytac o owulacji tez a proga po owulacji ;)
Ja estradiol miałam badany w okolicach owulacji ( potwierdzona monitoringiem ) wskazuje na dojrzałość pęcherzyka równocześnie miałam tez wtedy pobieranego proga i lh- dwa razy co drugi dzien
 
reklama
Do góry