reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie, już wczoraj wieczorem przestały 😉 zamieniły się z jajnikami i podbrzuszem. Wczoraj przed snem aż 2 tabsy łyknęłam na podbrzusze... Myślałam, że poranek będzie pod czerwoną flagą, a tu jak narazie nic🤷‍♀️ temp w dół o kolejne 0,1 🙄
Ktoś tak miał tzn pisał tutaj,że spadek miał a okazało się,że ciąża . hmm 🤔. Kurde to jak 2 tabletki brałaś to ostro musiało Cię boleć 😔 . Ja tak wczoraj miałam,że usiąść nie mogłam a dzisiaj już cisza całkowita. Poebany jakiś cykl mam w tym miesiącu . Badam sobie szyjkę macicy a dzisiaj jak chciałam zbadać to nie mogłam palca włożyć aż zrezygnowałam taka ciasnota- ale to ponoć po owulacji normalne prawda ?:)
 
Mój o 5 wstaje a ja razem z nim. Też nie mogę później zasnąć.. Dzisiaj 13/14dpo, test negatywny (@ ma być jutro lub w czwartek). Więc pewnie nic z tego nie będzie w tym miesiącu.. Niech już się ten cykl kończy ponieważ jest wyjątkowo koszmarny. Od 4dpo mam okropne bóle brzucha i jajników(potrafią budzić mnie w nocy) do tego piersi dają się we znaki..😡
 
Mój o 5 wstaje a ja razem z nim. Też nie mogę później zasnąć.. Dzisiaj 13/14dpo, test negatywny (@ ma być jutro lub w czwartek). Więc pewnie nic z tego nie będzie w tym miesiącu.. Niech już się ten cykl kończy ponieważ jest wyjątkowo koszmarny. Od 4dpo mam okropne bóle brzucha i jajników(potrafią budzić mnie w nocy) do tego piersi dają się we znaki..😡
ehhh .. może nie przyjdzie @ wcale. Trzymam za to kciuki :). Słuchaj to powiedz mężowi,żeby sam sobie kanapki czy co tam do pracy robił :D ja tak mojemu powiedziałam i jednak mu pasuje wziąć zrobione wieczorem jak wcale 😂
 
ehhh .. może nie przyjdzie @ wcale. Trzymam za to kciuki :). Słuchaj to powiedz mężowi,żeby sam sobie kanapki czy co tam do pracy robił :D ja tak mojemu powiedziałam i jednak mu pasuje wziąć zrobione wieczorem jak wcale 😂
Sam sobie robi wieczorem ale ja mam tak płytki sen, że budzi mnie byle szelest a później już nie mogę zasnąć 😄
 
reklama
Do góry