reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No i u mnie cykl już na straty 11 dc A zrobiła mi się torbiel 37.0 mm i gin zastanawia się czy to nie po aromku 🤷‍♀️ czy miała tak któraś z Was ?
Mam ten sam problem i jestem wściekła na lekarza. Widział w 8 dc ze juz mam dwa duże pecherzyki po lametta 20,22 mm i nie podał zastrzyku czepiając sie endo, ze małe jakby w ogole nie brał pod uwagę ze ono do czasu potencjalnego zagnieżdżenia urośnie. Kazał przychodzić na monit co drugi dzien, pobierał hormony i w normie juz dwa razy co drugi dzien.
i wczoraj okazało sie ze mam dwie torbiele każda Ok 4 cm obie na prawym jajniku.
kazal przyjść w środę znowu.
a mnie tak boli podbrzusze ciagle uczucie wzdęcia okropne samopoczucie. Jestem tak zła ze wyć mi sie chce
 
A wiecie co. Przyszły mi właśnie testy co zamówiłam w pomrocznosci jasnej 🤦‍♀️ chyba dla frajdy je zrobię.
Teraz już właśnie dla frajdy możesz robić 😁😁😁
A ja dalej siedzę jak na tykającej bombie ani okresu, testu nie robiłam bo stwierdziłam ze skoro w piątek nic nie wyszło to może za wcześnie.. jak myślicie ? Powinno już być coś widać ?
 
Teraz już właśnie dla frajdy możesz robić 😁😁😁
A ja dalej siedzę jak na tykającej bombie ani okresu, testu nie robiłam bo stwierdziłam ze skoro w piątek nic nie wyszło to może za wcześnie.. jak myślicie ? Powinno już być coś widać ?
Ja zrobiłam 1 dzień przed @ i był blada blada kreska. No i stres z tym związany, bo czy na pewno była. A teraz zrobię test z krwi. Może nie zemdleje 😂
 
reklama
Do góry