reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja bym tego jako okres nie zaliczyła [emoji2272]
Ja w sumie też będę czekać na rozwój sytuacji, ale to takie chu*j*we.... już wczoraj chciałam się umawiać na wizytę następną, dobrze że coś mi się strona zawiesiła... ehhhhh jak nie okres to czy to normalne podczas cyklu bezowulacyjnego z pozytywnym testem owu w 32dc?
 
Ja w sumie też będę czekać na rozwój sytuacji, ale to takie chu*j*we.... już wczoraj chciałam się umawiać na wizytę następną, dobrze że coś mi się strona zawiesiła... ehhhhh jak nie okres to czy to normalne podczas cyklu bezowulacyjnego z pozytywnym testem owu w 32dc?

Nie mam pojęcia [emoji2368] sama miałam w 14dc stwierdzona ze owu była, 7 dni później prog jednoznacznie stwierdził ze jednak jej nie było, a teraz ok. 22dc endo jak w środku cyklu, na jajniku pęcherzyk wczoraj 18 mm a testy owu ciemnieją [emoji2368]
 
Ja w sumie też będę czekać na rozwój sytuacji, ale to takie chu*j*we.... już wczoraj chciałam się umawiać na wizytę następną, dobrze że coś mi się strona zawiesiła... ehhhhh jak nie okres to czy to normalne podczas cyklu bezowulacyjnego z pozytywnym testem owu w 32dc?

Jak mi wyjdzie pik to tydzień po nim zbadam znowu proga [emoji16]
 
Ja w sumie też będę czekać na rozwój sytuacji, ale to takie chu*j*we.... już wczoraj chciałam się umawiać na wizytę następną, dobrze że coś mi się strona zawiesiła... ehhhhh jak nie okres to czy to normalne podczas cyklu bezowulacyjnego z pozytywnym testem owu w 32dc?
Na tym forum tyle było ciąż z cykli bezowulacyjnych że byś się za głowę złapała. Nie wierzyłabym do końca że masz cykl bezowulacyjny możesz mieć po prostu pozna owu. Ja w zeszłym roku w czerwcu miałam nawet w 24-25dc owulacje. Policz sobie 7-8 dni od pozytywnego testu i idź zrobić proga i będziesz wiedziała czy u ciebie test owu pozytyw oznacza w tym cyklu na 100% ze owu się odbyła. I będziesz miała jasność.
 
Na tym forum tyle było ciąż z cykli bezowulacyjnych że byś się za głowę złapała. Nie wierzyłabym do końca że masz cykl bezowulacyjny możesz mieć po prostu pozna owu. Ja w zeszłym cyklu miałam nawet w 24-25dc owulacje. Policz sobie 7-8 dni od pozytywnego testu i idź zrobić proga i będziesz wiedziała czy u ciebie test owu pozytyw oznacza w tym cyklu na 100% ze owu się odbyła. I będziesz miała jasność.

O. Widzisz. Czytasz mi w myślach moja droga [emoji16]
 
reklama
Do góry