reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dokładnie dziewczyny! Nie testujemy za wczesnie! Dobra lekcja.

Martwię się trochę - tyle zachorowań. Pracuje w muzeum jest sporo zwiedzających. Mam taka prace, ze dużo stoję. Często pracuje po 11 godzin, średnio 9. Często nawet nie mam czasu zjesc.... ostatnio jak byłam w pracy od 9 do 20 dopiero obiad jadłam o 18 bo nie było kiedy. Teraz jeszcze ten COVID. Ciąża to nie choroba ale włączyło mi się czarnowidztwo.
Moim zdaniem Ty i maleństwo jesteście teraz najważniejsi i powinnaś myśleć przede wszystkim o nim i o sobie. Pewnie, że ciąża to nie choroba i można pracować ale nie w czasie pandemii. Tym bardziej, że służby zdrowia są sparaliżowane. Nie ma co ryzykować.
 
reklama
Tylko nie zakładaj wątku z zapytaniem o l4 zaraz po zobaczeniu 2 kresek na teście bo cię zezra[emoji1787]
Dokładnie dziewczyny! Nie testujemy za wczesnie! Dobra lekcja.

Martwię się trochę - tyle zachorowań. Pracuje w muzeum jest sporo zwiedzających. Mam taka prace, ze dużo stoję. Często pracuje po 11 godzin, średnio 9. Często nawet nie mam czasu zjesc.... ostatnio jak byłam w pracy od 9 do 20 dopiero obiad jadłam o 18 bo nie było kiedy. Teraz jeszcze ten COVID. Ciąża to nie choroba ale włączyło mi się czarnowidztwo.
 
reklama
Do góry