reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

cykle właśnie mam ok 28-30 dni, owulacja według testów teraz wypadała w 14dc, generalnie za każdym razem właśnie zamiast sobie zapisać to pyta o wszytko 🤣 wole zmienić lekarza niż się niepotrzebnie denerwować. Przepisze mi niby coś ale za każdym razem marudzi przy tym ze może jednak jestem za młoda na bycie matka. Wiec już mam ciśnienie na niego straszne 🤣
To mój tak nigdy nie mówił i jednak zawsze coś nowego odkrył. No ale lekarze jak wszyscy ludzie, niektórzy mają swoje chimery 🙉 mój w sumie też jest taki specyficzny, charakterystyczny, jak go ktoś nie zna to zwraca tym uwagę 😂 i w sumie chwilami też byłam zła i się zastanawiałam nad poszukiwaniami, ale koniec końców jestem zadowolona, bo jednak wykrył co wykrył i być może nawet mi uratował życie.
 
reklama
Może, ale nie musi, ja mam raz silniejsze objawy na @,a raz słabsze, a w tym cyklu wcale nie mialam, tylko że ja mimo, że mam potwierdzone cykle bez owulacyjne, to mam okres jak w zegarku co 25-26 dni [emoji2368]

Zazdroszczę, krótsze cykle to więcej szans na [emoji64].. u mnie rekordowo nawet i 56 dni trwał cykl [emoji2356][emoji2356][emoji2356] ... Czyli dokładnie jakby podwójna długość ; / a "średnia" wg apki flo wychodzi 33 dni ...
 
Ja jestem z moim 13 lat. Jak mieliśmy po 20 lat to pękła nam guma więc poleciałam do ginekologa po tabletke 72 h po.
Niedawno trafiłam na usg piersi do tego samego lekarza a on do mnie, widzi pani, teraz miałaby Pani już 12 letnie dziecko.

O kurde.. podobna sytuacja czyli jak u nas.. ale wtedy myślałam że zawału dostanę tak się bałam tej ciąży [emoji26]
 
Cześć dziewczyny. Wracam do Was po długiej przerwie.
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta? I czy ktoś został jeszcze ze starej ekipy, która się starała na początku roku? Mam nadzieję, że wszystkim się udało bo widzę same nowe nicki ☺️
Chciałam się przedstawić. Staramy się z narzeczonym od lutego. Udało się w trzecim cyklu starań, ale niestety musiałam się pożegnać z aniołkiem w 9 tc. Bardzo to przeżyłam 😥 mieliśmy mieć synka 😔
Po poronieniu milion badań co było przyczyną... Teraz od poronienia prawdopodobnie nie mam owulacji. Coś się pokićkało. Chociaż sama już nie wiem. Bo lekarz mówi co innego, testy owulacyjne co innego, a badania krwi też swoje 😅
To nasz drugi cykl starań po poronieniu.
Hej, ja Cię pamiętam. I jestem ze starej ekipy.
Naadal sie staramy
 
reklama
To mój tak nigdy nie mówił i jednak zawsze coś nowego odkrył. No ale lekarze jak wszyscy ludzie, niektórzy mają swoje chimery 🙉 mój w sumie też jest taki specyficzny, charakterystyczny, jak go ktoś nie zna to zwraca tym uwagę 😂 i w sumie chwilami też byłam zła i się zastanawiałam nad poszukiwaniami, ale koniec końców jestem zadowolona, bo jednak wykrył co wykrył i być może nawet mi uratował życie.
No właśnie mój niczego nie szuka.. o cały czas powtarza ze w wieku 21 lat to ja mam jeszcze czas.. już mu ostatnio powiedziałam ze nie twierdze ze nie mam czasu, a uważam ze to jest odpowiedni czas dla mnie i tyle 🤣 to spalił buraka i stwierdził ze nie widzi podstaw do badań 🤣 po roku bezowocnych starań chłop mi nawet na morfologię nie dał skierowania 🤣
 
Do góry