reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczyny, melduje 28dc.. w zeszłym miesiącu już miałam okres o tej porze ale ten cykl coś czuję że był chyba bezowulacyjny i na @ to sobie jeszcze poczekam.. [emoji24]

Myślicie że brak objawów normalnych jak przed okresem może świadczyć że nie było owulacji? Zawsze bolały mnie piersi i brzuch już tydzień do przodu :(
Pewnie nie ma reguły, ale u mnie ostatnio nie było objawow okres siw spóźnił i był raczej czarnym plamieniem i była wtedy torbiel krwotoczna cialka żółtego.
czasem tez brak objawow to dobry objaw😉
 
Ja też coś czuję że z tego cyklu nic nie będzie.. już u swojego M zażądałam w które dni w październiku ma być w domu, o żadnych wyjazdach do pracy ma nawet nie myśleć [emoji28]
 
89C101B1-6527-43F2-975D-8203FF4E0463.jpeg

dziewczyny to zły wynik? Niby w zakresie ale jedank jakoś niepokoi
 
Do 40-tki jeszcze kupa czasu! ☺


Dziewczyny super! Serio lżej mi się zrobiło, ze nie jestem tu sama z taka metryka, trzymam za nas wszystkie (te starsze i młodsze) mocno kciuki! ♥

ja w przyszłym tygodniu przekraczam magiczną barierę 30 stki 😁 Czy was tez wkurzają teksty sugerujące ze jesteście stare i ze już najwyższy czas na dziecko ? 🤦🏼‍♀️Mi się normalnie nóż w kieszeni otwiera 🙈 a najlepsze jest to ze pracuję z klientkami i Nieustannie zadziwia mnie brak Jakiegokolwiek taktu u ludzi, obce osoby sugerujące ze najwyższy czas na dziecko bo na pewno rodzice nie mogą doczekać się wnuków i ze malzenstwo bez dzieci to nie to samo 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ehh no takich to rzeczy muszę się nasłuchać 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Do góry