reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

W ogóle nie chodzi o to żeby każdemu przytakiwać tylko zamiast atakować pełną nadziei dziewczynę że wcale nie wiadomo czy miała owulacje to można napisać że trzymamy kciuki że owu była i żeby ujrzała dwie kreski na teście albo nic nie pisać.
To że dostała zastrzyk nie jest powiedziane ze ta owu miała. To co mam przytakiwać?
Nie była zobaczyć czy pęcherzyk peknal więc też nie może mieć 100% pewności że ta owu miała na 100% zastrzyk to tylko zastrzyk też może "nawalić"


Co do testów owu napisałam o tym cyklu że test owu to równa się owu u @Carry88 nie napisałam że w każdym cyklu tak będzie.

Edit: jak by tylko komórka jajowa i plemnik był potrzebny do ciąży to większości by nas tu nie było.
To forum to już koszmar trzeba każdemu przytakiwać bo jak swoje zdanie się napisze to jest wielkie ALE i bóg wie co jeszcze[emoji2356][emoji2356]
 
reklama
@Magdusia88 a który dc? Moze małpa nie przyjdzie ja się na okres i ciążę czułam tak samo [emoji6][emoji847]
Dziś 20 dc. Mam 25-27 dniowe cykle, ale ten będzie krótki bo testy owu były już w 11 dc pozytywne.
Ja właśnie zawsze czuję ciążę. 2 razy się sprawdziło moje przeczucie, oczywiście myliłam się w tą stronę, że jestem w ciąży a nie byłam, ale w druga stronę nigdy.
Szkoda straszna, ale jeszcze żyje nadzieją. Jak zobaczę krew to pewnie będzie załamka [emoji17][emoji2368]
Ja w ciąży zawsze piękna i promienna, a na okres czarownica, dziś jestem niestety czarownica [emoji3134]
 
Dziś 20 dc. Mam 25-27 dniowe cykle, ale ten będzie krótki bo testy owu były już w 11 dc pozytywne.
Ja właśnie zawsze czuję ciążę. 2 razy się sprawdziło moje przeczucie, oczywiście myliłam się w tą stronę, że jestem w ciąży a nie byłam, ale w druga stronę nigdy.
Szkoda straszna, ale jeszcze żyje nadzieją. Jak zobaczę krew to pewnie będzie załamka [emoji17][emoji2368]
Ja w ciąży zawsze piękna i promienna, a na okres czarownica, dziś jestem niestety czarownica [emoji3134]

U mnie 16dc i też raczej krótki cykl bo w 12 miałam pozytyw owu i dziś potwierdzona. Trzymam kciuki za nas obie w takim razie 🤗
 
W ogóle nie chodzi o to żeby każdemu przytakiwać tylko zamiast atakować pełną nadziei dziewczynę że wcale nie wiadomo czy miała owulacje to można napisać że trzymamy kciuki że owu była i żeby ujrzała dwie kreski na teście albo nic nie pisać.
Ale przecież ja żadnej z was nie atakuje[emoji2356]. Jesteś nie w sosie? Ktoś cię wkur...? Nie wyzywaj się. Oczywiście życzę aby koleżanka miała ta owulacje i to w każdym cyklu i żeby szybko zaszła w ciążę. Kazdej z was tego życzę.
 
Dziś 20 dc. Mam 25-27 dniowe cykle, ale ten będzie krótki bo testy owu były już w 11 dc pozytywne.
Ja właśnie zawsze czuję ciążę. 2 razy się sprawdziło moje przeczucie, oczywiście myliłam się w tą stronę, że jestem w ciąży a nie byłam, ale w druga stronę nigdy.
Szkoda straszna, ale jeszcze żyje nadzieją. Jak zobaczę krew to pewnie będzie załamka [emoji17][emoji2368]
Ja w ciąży zawsze piękna i promienna, a na okres czarownica, dziś jestem niestety czarownica [emoji3134]
Trzymam kciuki żebyś się jednak myliła i aby @ nie było.
U mnie 16dc i też raczej krótki cykl bo w 12 miałam pozytyw owu i dziś potwierdzona. Trzymam kciuki za nas obie w takim razie [emoji847]
Za ciebie również trzymam kciuki [emoji110]
 
Ja nie rozumiem dlaczego tak próbujesz dziewczynę sprowadzić na ziemię że nie wiadomo czy miała owulacje?? A dlaczego miałaby nie mieć?? Aromka brała, zastrzyk dostała, plemnik i jajeczko to wystarczające połączenie żeby zajść w ciążę. Jednak wiele kobiet ma normalnie owulację, a mniej cierpi na luf.Chciałam napisać że seks w 15 i 16 dc wystarczy jak owulacja była w 18 dc ale przecież napisałaś że dostałaś okres więc tym razem nie wystarczył no ale ogólnie może tak być że wystarczy [emoji854][emoji14]I tutaj się mylisz, bo w jednym cyklu to może i pozytywny test oznacza owulacje na 100% ale w innym już niekoniecznie. U mnie raz pęka pecherzyk a raz torbiel i zawsze testy pozytywne.
Dzięki za wsparcie:) ogólnie nie ma powodów do spiny kochane. 3mam za was kciuki i za siebie też 😉 na pewno się uda po jakimś czasie zobaczyc te 2 kreski.
 
Nie wyżywam się, wyraziłam swoją opinię na temat odbioru kilku Twoich postów :)
Ale przecież ja żadnej z was nie atakuje[emoji2356]. Jesteś nie w sosie? Ktoś cię wkur...? Nie wyzywaj się. Oczywiście życzę aby koleżanka miała ta owulacje i to w każdym cyklu i żeby szybko zaszła w ciążę. Kazdej z was tego życzę.
 
reklama
Nie wyżywam się, wyraziłam swoją opinię na temat odbioru kilku Twoich postów :)
Ale to już nie moja wina że odbieracie to tak jak wam się podoba i chcecie. Ja też wyraziłam zdanie i to TY mnie zaatakowalas.

Każdy odbiera posty z forum jak mu się żywnie podoba i ani ja nie będę brała za to żadnej odpowiedzialności. Nie odpowiadam za to jak interpretujesz moje posty.
 
Do góry