reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja jestem dość krótko na forum, ale momentami zastanawiam się czy nie lepiej by było jakby te które mają przyjemnej jedno dziecko nie założą swojego forum. Jakos mam wrażenie ze robi się takie dziwne ciśnienie. I kłótnie..i nie ukrywam że ciężko z wami być i się wspierać . A bardzo bym chciala............
Mi żadna z was nie przeszkadza tutaj. Kazdej z was życzę jak najlepiej. I z każdych 2 kreseczek się cieszę jak by to byly moje kreseczki [emoji4]
 
U mnie 16dc i też raczej krótki cykl bo w 12 miałam pozytyw owu i dziś potwierdzona. Trzymam kciuki za nas obie w takim razie [emoji847]
Oby nam się udało! [emoji110]
Trzymam kciuki żebyś się jednak myliła i aby @ nie było. Za ciebie również trzymam kciuki [emoji110]
Dzięki [emoji3590]
Ja jestem dość krótko na forum, ale momentami zastanawiam się czy nie lepiej by było jakby te które mają przyjemnej jedno dziecko nie założą swojego forum. Jakos mam wrażenie ze robi się takie dziwne ciśnienie. I kłótnie..i nie ukrywam że ciężko z wami być i się wspierać . A bardzo bym chciala............
Ale co? Te dziewczyny co nie mają dzieci na osobny temat, a te co nie mają na osobny bo za bardzo się spinają?
 
A co ma do tego ilość dzieci??
Ja jestem dość krótko na forum, ale momentami zastanawiam się czy nie lepiej by było jakby te które mają przyjemnej jedno dziecko nie założą swojego forum. Jakos mam wrażenie ze robi się takie dziwne ciśnienie. I kłótnie..i nie ukrywam że ciężko z wami być i się wspierać . A bardzo bym chciala............
 
Dziewczyny mam dużo testów owu 😁 i dzisiaj znowu zrobiłam to mój 33 dc cykle średnio 35 nie mam żadnych objawów ani na 🐵🦧 ani na 🤰🤦‍♀️ A testy owu ciemnieją nie mam testów ciażowych żeby mnie nie kusiło co o tym myślicie?
 

Załączniki

  • 20200901_202039.jpg
    20200901_202039.jpg
    476,1 KB · Wyświetleń: 65
  • 20200901_202009.jpg
    20200901_202009.jpg
    646,6 KB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny mam dużo testów owu [emoji16] i dzisiaj znowu zrobiłam to mój 33 dc cykle średnio 35 nie mam żadnych objawów ani na [emoji204]🦧 ani na [emoji1768][emoji2356] A testy owu ciemnieją nie mam testów ciażowych żeby mnie nie kusiło co o tym myślicie?
Myślę żeby się nie sugerować testami owu. Tak jak wcześniej było napisane jednej wyjdą i okaże się ciąża a druga będzie miała mocniejszy kreski niż przy piku lh i ciąży nie ma. Do @ masz 2 dni wstrzymałabym się i bym zrobiła test ciążowy. Życzę aby to był ten cykl i mocno zaciskam kciuki [emoji110][emoji110]
 
Myślę żeby się nie sugerować testami owu. Tak jak wcześniej było napisane jednej wyjdą i okaże się ciąża a druga będzie miała mocniejszy kreski niż przy piku lh i ciąży nie ma. Do @ masz 2 dni wstrzymałabym się i bym zrobiła test ciążowy. Życzę aby to był ten cykl i mocno zaciskam kciuki [emoji110][emoji110]
Nie sugeruję się właśnie ale zaczynam się zastanawiać czy może owu się nie przesunięła ale poczekam jeszcze te 2 dni 😁
 
Ja jestem dość krótko na forum, ale momentami zastanawiam się czy nie lepiej by było jakby te które mają przyjemnej jedno dziecko nie założą swojego forum. Jakos mam wrażenie ze robi się takie dziwne ciśnienie. I kłótnie..i nie ukrywam że ciężko z wami być i się wspierać . A bardzo bym chciala............

Więc jeśli chcesz to po prostu zaglądaj i bądź z nami 😉 jest jeszcze tu nas trochę bezdzietnych, ale czy to ma znaczenie każda, która się stara i nawet ma dzieci chce być w wymarzonej ciąży i już.
A akurat uważam, że wsparcia i wiedzy u dziewczyn nie brakuje nie możemy też wszystkiego brać do siebie i dosłownie 😉
 
reklama
Do góry