reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Kurcze spinanie spinaniem, ale to Wasze dziecko nie Twoje. Ehh, nie oceniam, ale wkurzyłabym się jakbym miała się prosić jeszcze o boboseksy. U nsd wyglądało to tak, że robimy wtedy kiedy mamy ochotę, ale nie dłużej niz 3 dni przerwy i na tym staliśmy, raz dwa wieczory nic nie było i moj wstał i mówi o kurde teraz to juz musimy 😁 niby śmiechem żartem, ale ochotę miał zawsze 😁😁
my jestesmy w ciezkiej sytuacji, bo ja jestem w ciaglej delegacji na budowach, a on za granicą. Ciężko się spiknąc raz na miesiąc na tydzień i zrobic sobie dziecko. Niestety polskie realia nie pozwalają nam siedzieć w miejscu skad pochodzimy bo nie mamy pracy. Stad moje "spiny".
Piszecie dziewczyny ze co 2 dni sie staralyscie, ale moglyscie. ja nie mam takich mozliwosci niestety.
 
reklama
Dziewczyny ja już po wizycie. Owulacja potwierdzona [emoji16][emoji123] nie liczę na ten cykl jakoś, ale cieszę się, że potwierdzona więc dalej będę z testów korzystać bo lekarz powiedzual, że musiala być kilka dni temu to by się zgadzało z pozytywnym testem [emoji16][emoji108]
Czyli u ciebie test owu pozytywny= owulacja na 100%. Cieszę się bardzo. Teraz czekamy nie całe 2 tyg na efekty. Mocno trzymam [emoji110][emoji110]
 
@Alwinka mnie też boli, juz chyba drugi dzień. Ale powiem Wam, że u mnie w pracy bardzo pozytywne zmiany, aż chciałabym popracować, a nie od razu lecieć na zwolnienie ;) także jak się nie uda, to płakać nie będę - przynajmniej z miesiąc dłużej popracuje :d zawsze to jakiś pozytyw, gdy jednak ten okres przyjdzie ;)
Ja właśnie szukam nowej, bo od roku bardzo mi się nie podoba u mnie bo jest coraz gorzej... cały czas się boję bo będę w ciazy przez to nie zmieniłam jeszcze. niby kasa ładna itp. ale ciężka praca fizyczna i te nocki wszyscy mówią że to przez to może się nie udaje ...
 
reklama
Do góry