reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
O ja też kocham makarony [emoji7] i powiem Wam, że dziś mój K. zabiera mnie na kolacje i chyba z tego szczęścia, że mam ten pęcherzyk i endometrium ok i dostałam zastrzyk, to zamówię makaron [emoji492] [emoji501] [emoji39] mmmmmniam

Może głupio, że się cieszę, bo przecież w tamtym cyklu po zastrzyku nie pękł, ale do cholerny kiedyś musi prawda?? [emoji849]
Ja też [emoji492][emoji492][emoji492]
Ale teraz przez te cukry muszę odstawić.
Nakupilam orkiszowych i pełnoziarnistych, ale będę sobie na nie pozwalać raz w tygodniu. Jadłam już makaron ze szpinakiem w tym tygodniu i koniec... [emoji17] Dla mojego dziś spaghetti Bolognese a ja zadowalam się właśnie zupa.... OGORKOWA [emoji7][emoji7][emoji7]
@Malwa93 mam tak samo, wystarczy weekend normalnego jedzenia i 2 kg w górę :/
Ja tak samo [emoji2368][emoji2356][emoji30]
Beta 52297 nie mogę dodać zdjęcia [emoji58]
Boah to dziwne. Idź do lekarza kochana, oby było wszystko dobrze!
IMG_20200821_155717.jpeg
 
Ja bardzonszybko test robilam. Wieczorem, dzien przed pozytywna beta mialam tak delilatna kreske ze myslalam ze mi sie wydaje. Nie moglam czekać wiec bete zrobilam w niedziele w szpitalu. Jechałam 40 km [emoji23] Jak zobaczylam wynik to myslalam ze zemdleje [emoji16]
Kochana naprawdę dajesz nadzieję, jest bardzo mało dziewczyn co zaczynają z tak małą betą [emoji2960][emoji3059]
 
reklama
Smaczenego! [emoji23]
Ja też [emoji492][emoji492][emoji492]
Ale teraz przez te cukry muszę odstawić.
Nakupilam orkiszowych i pełnoziarnistych, ale będę sobie na nie pozwalać raz w tygodniu. Jadłam już makaron ze szpinakiem w tym tygodniu i koniec... [emoji17] Dla mojego dziś spaghetti Bolognese a ja zadowalam się właśnie zupa.... OGORKOWA [emoji7][emoji7][emoji7]Ja tak samo [emoji2368][emoji2356][emoji30]Boah to dziwne. Idź do lekarza kochana, oby było wszystko dobrze! Zobacz załącznik 1166111
 
Do góry