reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dla porównania test z allegro, baby boom i clearblue, 28 dc. Na żywo na wszystkich widać bez lupy 😅 Myślałam, że w dniu spodziewanej miesiączki będzie mocniejsza krecha. Już dzisiaj muszę powiedzieć mojemu M, bo dłużej nie wytrzymam, a nie wiem czy uwierzy na podstawie takiego testu.😅
Ja gdy nie mialam pewnosci takiej naprawde 100% to robilam clearblue elektroniczny on przy okazji pokazuje ktory tydzien :) i faceta poinformowalam po zrobionych chyba 10 testach lacznie z tym elektronicznym 🤪
 
reklama
Mi się też tak wydaje, ale po łyżeczkowaniu powinna szybciej spadać, chociaż to też nie jest reguła.

Moze coś jednak zostało, chociaż to również mało prawdopodobne...

Idz do lekarza, niech on popatrzy. No i przyrost bym zbadała.

Mnie by to zaniepokoiło. Ale to ja.
A jeśli naprawdę okaże się że to może być ciąża to chyba powinna dostać jakieś tabletki bo to naprawdę krótki czas od poronienia.
 
Zagniezdzenie ma miejsce od 6 do nawet 12 dpo tqkze wszystko mozliwe [emoji4]
Ja miałam dziwne bóle brzucha 6 i 7 dpo ale może to już somatyzacja nie wiem. Raczej u mnie późno to zagnieżdżane by bylo[emoji6] dziś lub jutro będę miała okres. Już nawet nie test tuje.
Maz się śmiał że trza wykorzystać sytuację przed okresem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] tak mnie oto pociesza
 
Jestem po wizycie, jest światełko w tunelu, że tak powiem 🙄🙏
2 pęcherzyki w lewym jajniku w tym 1 piękny wg gina ze wzgorkiem jajonosnym czy jakoś tak, mają 23mm i 19,5mm
Endometrium 10mm (YAY!!! 🥳) przedwczoraj było niecałe 6 🙂 więc to wino przez dwa dni i migdały może, może coś daly.
Dostalam pregnyl 5000j. Nie wiem czy nie za mało, skoro mam problem z pękaniem 😔 ale póki co cieszę się chociaż z tego że coś robię i są te pęcherzyki, rosną same, nie muszę się stymulować.
Kazał mi kupić testy owu i zrobić dziś, jutro i pojutrze 🤔 zrobiłam teraz i zastanawiam się czy on już pokazuje skok lh, czy to możliwe? Zerknijcie 😉
IMG_20200821_120715.jpg

Jeszcze chyba nie jest ta pierwsza ciemniejsza 🤔
 
My braliśmy ślub jak nasz synek miał 10 miesięcy, od razu chrzest robiliśmy :) minął rok i uważam, że to było super rozwiązanie! Mamy zdjęcia, jak mały się ubierał z tatą, mieliśmy do opieki znajomą, na weselu był gdzieś do 21, do tortu, a później pojechał z moimi rodzicami i opiekunka do domu , moja mama go uspala i wrócili na wesele . Ale oczywiście, że o nim myślałam, ale nie aż tak, żeby się nie bawić :D polecam!

Kto wie może i my tak zdecydujemy :) na pewno nie chciałabym slubowac będąc w ciąży :)
Dziewczyny miałam testowac w poniedziałek ale dziś miałam poczucie by zrobić. Dwa razy rezygnowalam ale jednak zrobiłam. 27dc przy moich cyklach 32-35 . Chyba widzę cień. Pozytywny test owu był w 14dc

Gratulacje :) ja widzę kreche :)
O jadę na urlop to nie pogardzę winem, ale ja niestety nie lubię tych oryginalnych win tylko taki szabojabol z niższej polki🤣😁typu Monte Santi, mogen David i Carlo Rossi, te też się wliczają?

Ja mam takie babcine, swojej roboty :) jak wrócę z działki to też pije, ananas już na mnie czeka :) A ja do owulacji jeszcze z tydzień :)
 
Jestem po wizycie, jest światełko w tunelu, że tak powiem 🙄🙏
2 pęcherzyki w lewym jajniku w tym 1 piękny wg gina ze wzgorkiem jajonosnym czy jakoś tak, mają 23mm i 19,5mm
Endometrium 10mm (YAY!!! 🥳) przedwczoraj było niecałe 6 🙂 więc to wino przez dwa dni i migdały może, może coś daly.
Dostalam pregnyl 5000j. Nie wiem czy nie za mało, skoro mam problem z pękaniem 😔 ale póki co cieszę się chociaż z tego że coś robię i są te pęcherzyki, rosną same, nie muszę się stymulować.
Kazał mi kupić testy owu i zrobić dziś, jutro i pojutrze 🤔 zrobiłam teraz i zastanawiam się czy on już pokazuje skok lh, czy to możliwe? Zerknijcie 😉
Zobacz załącznik 1165995
Jeszcze chyba nie jest ta pierwsza ciemniejsza 🤔
Wg mnie ciutke jaśniejsza, zobaczysz jutro 😁
 
Ciotka ja dzis skonczylam 33 tydziwn i zaczęlysmy juz 34 [emoji33][emoji33] Masakra...
Ale faktycznie z ta ogorkowa i kwasnym tak bylo. Ja ciagle pilam sok jablkowy i sie smialam ze mi chyba witaminy C brakuje [emoji16][emoji23]
Moje zkaupy z zabki mam zdjecie w telefonie do dzis [emoji23][emoji23]
Wiesz co akurat u nas to dosc komiczna sytuacja :) bo ja i Verona mamy ten sam termin i w tym samym czasie naszlo nas na taka kwasna ogorkowa po owulacji [emoji14] niby objaw , niby nie ale w naszym przypadku sie sprawdzil ;) stad te ogorkowe dzieci ;)

Chociaz gdzies juz akurat czytalam ze to tez moze miec jakis zwiazek bo jednak kiszonki to konkretne zrodlo witamin i skladnikow odzywczych. Jak znajde gdzies ten artykul to podesle :)

No ale w kazdym razie tak nam juz leci jakis 33 tc :)
 
reklama
Jestem po wizycie, jest światełko w tunelu, że tak powiem [emoji849][emoji120]
2 pęcherzyki w lewym jajniku w tym 1 piękny wg gina ze wzgorkiem jajonosnym czy jakoś tak, mają 23mm i 19,5mm
Endometrium 10mm (YAY!!! [emoji3060]) przedwczoraj było niecałe 6 [emoji846] więc to wino przez dwa dni i migdały może, może coś daly.
Dostalam pregnyl 5000j. Nie wiem czy nie za mało, skoro mam problem z pękaniem [emoji17] ale póki co cieszę się chociaż z tego że coś robię i są te pęcherzyki, rosną same, nie muszę się stymulować.
Kazał mi kupić testy owu i zrobić dziś, jutro i pojutrze [emoji848] zrobiłam teraz i zastanawiam się czy on już pokazuje skok lh, czy to możliwe? Zerknijcie [emoji6]
Zobacz załącznik 1165995
Jeszcze chyba nie jest ta pierwsza ciemniejsza [emoji848]
Już już prawie, dziś wieczorem albo jutro. [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Do góry