reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
O matko nigdy jeszcze ? To chyba najwyższy czas się skontrolować :) ja się staram co roku max co dwa lata.
Kiedyś pytałam to powiedzieli, że za młoda jestem... Badam się dotykowo
@Gigi Tg @Katrinaka to macie zadanie na najbliższy miesiąc ;) zapisać się na USG piersi, koniecznie!
Jezuui mam wrażenie, że sobie wyszukuję choroby. Jak pójdę na usg to coś wyjdzie. Teraz czekam na termin konizacji. Trzymajcie kciuki, żeby był krótki.
 
A co Ciebie podkusiło żeby zrobić bete 6 dni po owulacji?? Zagniezdzenie odbywa się od min 6 do 12 nawet dni po owulacji.
Hej Dziewczyny! Jestem ciekawa Waszej opinii nt. mojego przypadku. Staramy sie z mężem o drugie dziecko od kilku miesięcy. Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 7 lipca. Owulacja sie nieco presunela i wypadla na około 25 lipca. W tych dniach staralismy sie. 31 lipca czyli w 25 dniu cyklu beta wyszła poniżej 0.2. Jak myslicie, czy zrobiłam ja za wczesnie? Cykle mam +/- 30 dniowe. Miesiączka powinna byc 6 sierpnia. Powiedzcie, co o tym sądzicie. Pamiętam, ze w poprzedniej ciąży ostatnia miesiączka była 21 maja a 30 czerwca beta wyniosła 1840, więc ciągle licze na to, że moze jednak sie pospieszyłam z badaniem :)
 
Pytanie do dziewczyn, które już były w ciąży i udało im się zajść w ciążę następny raz. Czy miałyście w każdej ciąży takie same objawy? W pierwszej ciąży bolał mnie brzuch jak na okres, już tydzień przed terminem, piersi zrobiły się obolałe i obrzmiałe, a sutki wrażliwe. A teraz się zastanawiam czy te objawy się powtórzą czy nie ma reguły.
Mi w 2 ciazach powtórzył się ból piersi i ich obrzmienie. Za każdym razem na samym początku pierwszy kęs śniadania tak.ciezko wchodził że.wiedzialam że.na pewno to.to. W biochemicznej nie bolały mnie piersi ani nie było tej chwilowej mdlosci
 
Ja to prostu chyba zaczynam przeżywać że znowu się nie udało, bo porównuje wszystko do tych objawów z pierwszej ciąży. Jestem 4 dni przed terminem @. Piersi co prawda zrobiły się wielkie i ciężkie, ale nic poza tym. Po tej pierwszej ciąży przestałam mieć PMS. Coś się tam kłuje raz z jednej, raz z drugiej strony, ale nie jest to typowy ból przed @.
Nigdy nie wolno porównywać ciąży do ciąży nawet u tej samej osoby. Nigdy ciąża nie będzie taka sama zawsze się coś bedzie różnic.
 
Dziewczyny tak się naczytałam o pustym jaju płodowym, że teraz panikuje przed pierwszym usg. Nie mogę przestać o tym myśleć. Jeszcze teściowa zaprzecza, że jestem w ciąży.
Do tego martwi mnie ból podbrzusza i mimo, że wiem, że to normalne, to się nakręcam. Odbija mi.
Poszłam na bete, wyniki dopiero o 19, a ginekologa mam o godzinie 21. Tyle godzin czekania i strachu.
Rozumiem w pełni. Ja przed pierwszym USG chodziłam po ścianach poczekalni. Pacjentki czekające patrzyły na mnie jak na wariatkę, bo wszystkie siedziały i czytały coś w tel, a ja po prostu kilometry po korytarzu [emoji6] stres jest normalny, ale nie nakręcaj się, przede wszystkim nie czytaj internetow, bo to stresuje jeszcze bardziej. Dlaczego niby teściowa zaprzecza ciąży? [emoji44][emoji1751]
 
reklama
Obydwie ciążę zaczęły mi się infekcja jedna wielka, bólem brzucha i piersi. W obydwóch ciazach nie miałam wymiotować ani mdłości. W obydwóch ciazach musiałam wymuszać w siebie jedzenie. W obydwóch ciazach na początku schudłam dużo do tej samej wagi przytyłam pDo tej samej,. Zaczynając ta sama waga 🤣
W obydwóch ciazach miałam krążek na szyjce. W obydwóch ciazach w 8 tyg miałam infekcje górnych dróg i antybiotyk.
Jedyna róznica taka, że w drugiej ciąży miałam innego lekarza i byłam lepiej zaopiekowana. W pierwszej lądowałam kilka razy w szpitalu.
Nawet poród mi się tak samo zaczął 🤣
 
Do góry