reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Załączniki

  • IMG_20200801_083922.jpg
    IMG_20200801_083922.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 94
reklama
Robiłam wyniki które zaleciła mi ginekolog , przez to że częściej oddaje mocz sądziła że może być zapalenie pęcherza , wyniki wyszły dobre nic nie ma. Mam tylko jakieś zapalenie tam w środku ale żadnych objawów , ani pieczenia ani upławów nic z tych rzeczy , przepisała mi globulki ale takie żeby nie zagrażały dzidzi w razie czego. Dzisiaj już mnie wysypało na twarzy . Jak przed okresem. Właśnie w owulację miałam zapalenie pęcherza ale jakoś się uporałam z tym i wyniki z moczu teraz są ok . Może więcej pije i to przez to latam siusiu. Piersi dzisiaj też mniej bolą , ale jajnik nie boli ani troszeczkę . Zasmialam się sama do siebie jak czytałam wasze komentarze o ananasie , ja nigdy wcześniej o tym nie słyszałam . Ale powiem Wam że jak się kochaliśmy przez wszystkie dni płodne to non stop piliśmy sok z ananasa . Nie wiem w sumie dlaczego tak jakoś mój kochany kupił , zasmakował mi i piłam przez ten tydzień , jak byłam u niego . Nawet się nie nakrecalam tak bardzo na ciążę , wszystko na spontanie , bo przez tą koronę nie widzieliśmy się od lutego i jak pojechałam to non stop cieszenie się sobą , więc może faktycznie się udało . Tylko skąd te syfki na twarzy i ból mniejszy w piersiach ... Jeszcze cztery dni .
Podziwiam Was dziewczyny że jesteście takim wsparciem dla siebie . Jak Was czytam to od razu mi lepiej
 
Wczorajszy i dzisiejszy działamy cały czas codziennie 😁😁
A dziś idziemy na wesele, także jak wrócę chce tu zobaczyć piękne wiadomości 😜 buziaki ❤️❤️

Bawcie się dobrze! :)

Cześć dziewczyny. U mnie termin @ na dziś. Na razie nie widać nic a ból jak na okres mam od ponad tygodnia. Testy na razie negatywne . Beta z 28.07 <1,2. Ale żyje nadzieją że może się przesunęła owulacja jak z synkiem że ciąża była dużo młodszą. Zobaczymy czy @ przyjdzie dziś lub jutro. Jeśli nie w poniedziałek znowu testujemy. Bo test z wczoraj negatywny

Trzymam kciuki ✊
 
Hej mam pytanie bo wy bardziej doswiadczone czy moge brac urofuragine przy staraniech o dzidzie bo mam 6 dni do @ i tak bola mnie jajniki i mam duzo sluzu i niewiem czy to jakies zapalenie czy cos. Co powinnam zrobic. Dodam ze nic mnie niepiecze i nieswędzi
 
reklama
Do góry