reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurde wróciłam z pracy i z ciekawości też zrobiłam test na sodę, mam planowany termin @ na wtorek. U mnie się nie spienilo 🤣 ciekawe czy się nam sprawdzi, że Ty zobaczysz 2 kreski a mnie nawiedzi małpa 😅
Haha wiecie co Wam powiem, przyszłam z pracy i mój mi mówi, że oglądał dzisiaj w programie coś z Alaski, że tam dziewczyna żeby sprawdzić czy jest w ciąży nasikala na sodę, jak się pieni to ciąża jak nie to brak ciąży, ja nawet się nie zastanawiałam kiedy jaki odczyn jest, powiedziałam mu ze głupoty jakieś, ale jak wyszedł do pracy to poszlam, nasypałam do pudełka no i nasikalam🙈 piana poszła że hej😂ale test dzisiaj robiłam rano i jak wiecie bielsze nie bedzie, więc myślę że to jak kto trafi z tą sodą
 
Dla żartu można hehe 🤣 ja mam testy w domu, ale nie robię. Nie spodziewam się w tym cyklu nic poza @. Jeszcze wczoraj myślałam,ze może coś będzie na rzeczy ale od dziś tak mnie boli brzuch jakbym miala małpa za minutę przyjść 😒
Dziewczyny widzę że tu ciągle jakieś dziwne rzeczy hehe :D niedługo będziemy z fazy księżyca wyczytywać czy zaszlysmy :D dobry numer z tą soda jak się akurat testu nie ma haha.
 
Dla żartu można hehe 🤣 ja mam testy w domu, ale nie robię. Nie spodziewam się w tym cyklu nic poza @. Jeszcze wczoraj myślałam,ze może coś będzie na rzeczy ale od dziś tak mnie boli brzuch jakbym miala małpa za minutę przyjść 😒
Ja rano czułam jajniki, teraz znowu nie czuję nic, szkoda że nie można po owu od razu wiedzieć 😂 a @ w swoim terminie jak coś, a nie tak czekasz i nie wiesz czy cyce bolą w tą czy w tamtą, ja mam mdlosci dzień, lub dwa przed @, teraz mam cykl od owu jakiś odwrócony, chciałabym aby się udało, przynajmniej bym mogła powiedzieć, tak ten cykl jak zaszłam był całkiem inny☺️😉
 
reklama
Kurde wróciłam z pracy i z ciekawości też zrobiłam test na sodę, mam planowany termin @ na wtorek. U mnie się nie spienilo 🤣 ciekawe czy się nam sprawdzi, że Ty zobaczysz 2 kreski a mnie nawiedzi małpa 😅
Więc tak, zrobiłam teraz tez🙈 i nie spienilo mi się, duża piana była rano i wieczorem, więc pogrzebałam i znalazłam jakiś plik w internecie, o pH moczu w ciągu dnia, rano i wieczorem mocz ma właśnie bardziej kwaśne ph😉
 

Załączniki

  • IMG_20200725_164540.jpg
    IMG_20200725_164540.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 44
Do góry