reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ale czad😁 ciekawa jestem czy moja mama tak robila😁😁 ale wszystkie panie pewnie robiły takie testy po terminie @ a nie przed, myślę że na @ też mocz może mieć kwaśne pH. Sorki za zdjęcie, ale musialam😂🙈 z dzisiaj rana, piana na 4cm poszła. Jak na Googlach chciałam się dowiedzieć o pH w ciągu cyklu to mi przeróżne artykuły wychodziły. No nic narazie nie biorę tego pod uwagę, bo jeszcze 4 dni do @
W serialu Wielka na Netflixie siusiało się na pszenicę i podobno kwitnie od hormonu ciążowego 🤣 Ciekawa jestem czy to prawda :D
 
reklama
Ale czad😁 ciekawa jestem czy moja mama tak robila😁😁 ale wszystkie panie pewnie robiły takie testy po terminie @ a nie przed, myślę że na @ też mocz może mieć kwaśne pH. Sorki za zdjęcie, ale musialam😂🙈 z dzisiaj rana, piana na 4cm poszła. Jak na Googlach chciałam się dowiedzieć o pH w ciągu cyklu to mi przeróżne artykuły wychodziły. No nic narazie nie biorę tego pod uwagę, bo jeszcze 4 dni do @
Ja w ciąży mam pH 6-6,5 :)
 
Ja w ciąży mam pH 6-6,5 :)
Znalazłam wypisy ze szpitala z 2007 i miałam różnie od 6,5-8 ale przed ciąża miałam problem z nerkami i miałam nie doleczone, a w karcie ciąży z 2012 to zazwyczaj miałam 6. Ale znalazłam też badanie i miałam wtedy robione beta hcg a nawet nie wiedziałam co to😂ale free i chyba wartości są inne niż Total, badanie robione w 12tc, może się je robi pod kątem wad genetycznych?
 

Załączniki

  • IMG_20200725_120132.jpg
    IMG_20200725_120132.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 51
Tu jest inny problem, zawsze jak bierzesz jakiś lek na infekcje intymne to partner też powinien, bo Ty się leczysz ale kochacie się bez zabezpieczenia i jest wysokie prawdopodobieństwo, że on też ma tą bakterie. Dlatego w okresie leczenia zazwyczaj zaleca się wstrzemięźliwość lub zabezpieczenie mechaniczne 🙂
Ale ja nie mam infekcji intymnej. Nic mi nie dolega. Mam po prostu bakterie która normalnie bytuje w pochwie raz więcej raz mniej. Dwóch lekarzy w tym jeden z kliniki niepłodności powiedzieli mi że normalnie mam się starać, że ta bakteria normalnie bytuje i wręcz się śmiali że robię z tego problem.... Antybiotyk dostałam, żeby ta bakterie uśpić przed badaniem droznosci. Mąż ma badanie nasienia w sierpniu to na wszelki wypadek zrobi posiew na bakterie ale narazie lekarze kazali dać mu spokój
 
Ale ja nie mam infekcji intymnej. Nic mi nie dolega. Mam po prostu bakterie która normalnie bytuje w pochwie raz więcej raz mniej. Dwóch lekarzy w tym jeden z kliniki niepłodności powiedzieli mi że normalnie mam się starać, że ta bakteria normalnie bytuje i wręcz się śmiali że robię z tego problem.... Antybiotyk dostałam, żeby ta bakterie uśpić przed badaniem droznosci. Mąż ma badanie nasienia w sierpniu to na wszelki wypadek zrobi posiew na bakterie ale narazie lekarze kazali dać mu spokój
Możesz powiedzieć jaka to bakteria?
 
reklama
Znalazłam wypisy ze szpitala z 2007 i miałam różnie od 6,5-8 ale przed ciąża miałam problem z nerkami i miałam nie doleczone, a w karcie ciąży z 2012 to zazwyczaj miałam 6. Ale znalazłam też badanie i miałam wtedy robione beta hcg a nawet nie wiedziałam co to😂ale free i chyba wartości są inne niż Total, badanie robione w 12tc, może się je robi pod kątem wad genetycznych?
BetaHCG total tez służy do wykrywania ciąży i oceny przyrostów :)
 
Do góry