reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja dzisiaj moja sprawdziłam. Ale strasznie wysoko jest więc nawet nie mogłam jej dosięgnąć.
Nie ma reguły. U każdej kobiety szyjka zmienia się po zapłodnieniu w innym czasie. Podczas starań, gdy nie wie się czy się udało czy nie, nie powinno się samodzielnie badać szyjki po owu do terminu @ lub pozytywnego testu, żeby nic sobie tam nie zrobić czy nie wywołać plamień :) Tak dla porównania, że teoretycznie szyjka w ciąży jest wysoko i zamknięta (ale to u każdej się pojawia w innym czasie), to u mnie 1 dzień po zapłodnieniu szyjka opadła tak nisko jak przed samą @ :D Byłam załamana. A tak właśnie u mnie zareagowała na zapłodnienie :) Potem już nie badałam, lekarz stwierdził, że już jest tak jak powinno być.
 
reklama
Dziewczyny z doświadczenia czy przy takim teście beta wykaże coś konkretnego? Planuje iść jutro ale nie chce się rozczarować że będzie 20.
Jutro będzie 14 dpo a dziś zrobiłam test ponownie ... Zobacz załącznik 1173248
To wszystko zależy. Nie ma reguły. Ja przy takich kreskach miałam betę 348 (14 dpo), ale to przecież nie jest reguła :) Ale to nie wielkość pozytywnej bety ma znaczenie, tylko jej przyrost :) Jak masz w planach zrobić, to rób :)
 
Nie wiem 🤷‍♀️ wstrząsy? 😅
Nawet w zdrowej ciąży zaawansowanej nie ma żadnych przeciwskazań. Ja ubolewam, że nie mam libido i seks nie sprawia mi w ciąży żadnej przyjemności 🤷🏼‍♀️ Ale jak wszystko jest OK to czemu nie. Czasem skraca się szyjka albo są plamienia, to wtedy lekarz zabrania seksu, ale to są po prostu takie wyjątkowe sytuacje, a nie zasada :)
 
reklama
Do góry