reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mam to samo gdy powiem progesteronu wtorku zaczynaja sie zaparcia a przy okresie biegunki bo podczas okresu macica wytwarza nadmierne ilości prostaglandyn.
Mi się zaparcia porządne zaczęły dopiero gdy odstawiłam progesteron. Przy zażywaniu progesteronu wiem że mogą być zaparcia ale ja mam je do dziś a progesteronu nie biorę od 27dc (piatek)
 
reklama
Ja też mam doła. Choć @Martxx1 dała mi nadzieję, że może za wcześnie na test. Ale jest to taka mini nadziejka. Powiem wam szczerze gdyby nie to, że mam okropne mdłości i dreszcze to w życiu bym tego testu nie zrobiła. Dziś byłam w Lidlu i miałam kupić ciastka. Jak tylko je zobaczyłam od razu musiałam zmienić alejkę bo bym zwymiotowała. I tak sobie myślę że albo mój organizm się nieźle wkręcił albo może zatrucie. Bo w 12 dniu dpo na pewno nie ma takich objawów, a jakby były to test powinien wyjść. No nic czekam do poniedziałku na @.

Powiem ci że w pierwszym miesiącu starań tak się mega nakręciłam że miałam okropne mdłości przed @ [emoji26] ale jeszcze wcześnie u ciebie tak jak mówisz i póki nie ma @ jest nadzieja [emoji4]
 
U mnie dziś 25dc. Objawów żeby coś miało wyjść brak.. jedynie senność ale mąż zrobił naleśniki na śniadanie a to w połączeniu z moją IO = Zjazd [emoji2368]
 
Powiem ci że w pierwszym miesiącu starań tak się mega nakręciłam że miałam okropne mdłości przed @ [emoji26] ale jeszcze wcześnie u ciebie tak jak mówisz i póki nie ma @ jest nadzieja [emoji4]
U mnie już 5 cykl starań i nigdy tak nie miałam. Ale wzięłam leki na żołądek i już jest duża poprawa. Nie wiem jak ja zaniosę mdłości ciążowe [emoji34]
Czekam teraz do poniedziałku i jak @ nie przyjdzie będę robić pinka.
 
Ja jestem w 2dc. Dobrze ze będę bardzo zajęta w tym miesiscu wiec nie będzie mnie korcic żeby testować wcześniej, zreszta chyba sensu nie ma i tak. (Cs 22)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry