reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny prowadzące obserwacje śluzu - kiedy zaczyna u was być tego śluzu więcej i robi się bardziej „płodny”? Niedawno jedna z was pisała, ze ma 10 dni takiego śluzu, w sumie to sporo.
Ja typowe białko jaja kurzego miałam zawsze tylko jeden dzień w cyklu. I właśnie w ten dzień zaszłam :) W pozostałe dni (około 5) miałam zawsze wodę i to był mój płodny śluz, choć nie ten najbardziej płodny :)
 
reklama
Ja też mam doła. Choć @Martxx1 dała mi nadzieję, że może za wcześnie na test. Ale jest to taka mini nadziejka. Powiem wam szczerze gdyby nie to, że mam okropne mdłości i dreszcze to w życiu bym tego testu nie zrobiła. Dziś byłam w Lidlu i miałam kupić ciastka. Jak tylko je zobaczyłam od razu musiałam zmienić alejkę bo bym zwymiotowała. I tak sobie myślę że albo mój organizm się nieźle wkręcił albo może zatrucie. Bo w 12 dniu dpo na pewno nie ma takich objawów, a jakby były to test powinien wyjść. No nic czekam do poniedziałku na @.
U mnie podobnie 29 DC, ok.10 dpo. Rano test z moczu negatywny. Odrzuciło mnie od dawna od słodyczy, co jest nie spotykane u mnie zwłaszcza przed @.
Nie wiem może to już smutek.
Wg kalkulatora clearblue powinnam zacząć testować od wtorku czyli od 32dc
 
U mnie podobnie 29 DC, ok.10 dpo. Rano test z moczu negatywny. Odrzuciło mnie od dawna od słodyczy, co jest nie spotykane u mnie zwłaszcza przed @.
Nie wiem może to już smutek.
Wg kalkulatora clearblue powinnam zacząć testować od wtorku czyli od 32dc
10 dpo to o wiele za wcześnie 🙂 poczekaj cierpliwie na termin @.
 
U mnie śluz płodny był 10, 11 i 12 dc przy cyklach 30 dniowych. 10dc też miałam silne kłucie jajnika. Z apki niby owu mam dzisiaj a jest sucho więc już nawet na nią nie patrzę
Ja typowe białko jaja kurzego miałam zawsze tylko jeden dzień w cyklu. I właśnie w ten dzień zaszłam :) W pozostałe dni (około 5) miałam zawsze wodę i to był mój płodny śluz, choć nie ten najbardziej płodny :)

Dzięki dziewczyny! Stara jestem ale nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi i czuje się jak sierota w tym temacie 😅
 
reklama
Do góry