reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja już byłam pewna, że poroniłam.
Zresztą lekarze i położne też tak myśleli i mieli totalnie "wyjebane" na moje krwawienie. W poczekalni czekaliśmy kilka godzin, a potem szybkie USG, dostałam luteinę i spier&$# do domu..
Trafiłam na lekarza który na dzien dobry powiedział „ zrobimy usg i zobaczymy czy płód żyje „ brak słów...
 
reklama
Cześć dziewczyny... czy miałyście plamienie implantacyjne ?? Powinnam dostać miesiączkę a mam jakieś dziwne brązowe coś, czy nawet rdzawe. ale czuje się rewelacyjnie i nie mam innych objawów. A może jest to krwawienie po badaniu usg u lekarza ?? jest to możliwe ?? hmm albo tak myślę sobie jeszcze, że może przez cytologię, bo miałam pobieraną 2 dni temu, przy okazji tego usg... a może mi hormony się spierniczyły...
 
No i się zaczęło plamienie.. a właśnie , kiedyś pisalyscie ze takie plamienia przed @ mogą świadczyć o niskim progesteronie? Pamietam ze kiedyś jak miałam @ to była od razu krew, a teraz od jakiegoś czasu plamienia
 
Cześć dziewczyny... czy miałyście plamienie implantacyjne ?? Powinnam dostać miesiączkę a mam jakieś dziwne brązowe coś, czy nawet rdzawe. ale czuje się rewelacyjnie i nie mam innych objawów. A może jest to krwawienie po badaniu usg u lekarza ?? jest to możliwe ?? hmm albo tak myślę sobie jeszcze, że może przez cytologię, bo miałam pobieraną 2 dni temu, przy okazji tego usg... a może mi hormony się spierniczyły...
To może być wszystko tak naprawdę. Ale życzę ci plamienia implantacyjnego[emoji3526] ja miałam raz plamienie w środku cyklu, ale to była na stówę owulacja.
 
Cześć dziewczyny... czy miałyście plamienie implantacyjne ?? Powinnam dostać miesiączkę a mam jakieś dziwne brązowe coś, czy nawet rdzawe. ale czuje się rewelacyjnie i nie mam innych objawów. A może jest to krwawienie po badaniu usg u lekarza ?? jest to możliwe ?? hmm albo tak myślę sobie jeszcze, że może przez cytologię, bo miałam pobieraną 2 dni temu, przy okazji tego usg... a może mi hormony się spierniczyły...
Ja miałam plamienie po cytologii, ale podczas ciąży, ze 2-3 dni, w dzień cytologii bladoczerwone, na następny i kolejne już coraz ciemniejsze, brązowe etc. Gin mówiła że to dlatego, że szyjka jest bardziej ukrwiona. Normalnie jak robiłam cytologię to nigdy nie miałam plamien 🤔
 
reklama
Ja nie miałam i tak naprawdę to chyba rzadko występuję? Gdzies czytałam, że to jakiś procent kobiet.
Ja miałam plamienia implantacyjne w dwóch ciazach. W obu przypadkach po tych krwawieniach wychodzily pozytywne testy. Po kilku dniach robilam. Było to 9-10 dni po owulacji i to by się zgadzalo z usg ;) ale w pierwszej nie miałam ;)
 
Do góry