reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jeśli u Ciebie gin nie stwierdził nic złego, to myślę, że niemam się póki co tym martwić na zapas, dzięki
nie martwiłabym się na zapas. Odkąd miesiączkuje oglądało mnie 3 ginekologów (1 zmieniłam bo był okropny, 2 był super ale trafiłam do 3 bo chciałam wizytę przed wyjazdem na wakacje a do 2 się nie dostałam). I póki co wszystko do tej pory było ok. Ale ja tak mam od zawsze, wiec niekoniecznie musi to być coś złego ze zdrowiem 😊 popytać gina można, może zaleci zrobić jakieś badania, żeby coś tam posprawdzać, ale równie dobrze może wyjść tego zupełna norma. I oby tak właśnie było 😊
 
reklama
Kurde myślę czy nas nie zapisać jak przyjdzie @ teraz. Ciężko się tam dostać ?
Poszłam na zwykłą wizytę do nowej ginekolog i od razu dała mi skierowanie. Najpierw zapisali nas na październik potem zadzwonili że jest termin we wrześniu. Zadali sporo pytań i zakwalifikowali nas ze względu na słabe nasienie
Od razu kazali przyjść na monitoring i dostałam skierowanie na Sono i amh
 
Juto lecę na badania hormonalne i mojego też biore, dzisiaj udało mi się zlecić zdalne badanie z zamrożonej surowicy amh i ferrytynę. Majątek wydam w tym miesiącu, ale działam do przodu. Powiedzcie mi jakie badania mojemu zrobic?
 
Dziewczyny jestem po hsg. Muszę się z wami tym podzielić. Okazało się że mam obydwa jajowody drozne. Nie wiem jak to się stało i jak to możliwe bo w 2013 miałam lewy jajowód niedrożny. Myślałam że mam tylko prawy sprawny a na nim zrobiły mi się torbiele krwotoczne i bałam się że już pozamiatane mam a tu taka niespodzianka. Bardzo się bałam tego badania bo czytałam różne opinie ale nawet nie wiedziałam kiedy i już było po wszystkim. Nic a nic nie bolalo. Czy któraś po hsg starała się od razu? My mamy sobie odpuścić ten cykl. Jestem pełna nadziei że może się uda zajść jakoś w ciążę [emoji16]
 
Dziewczyny jestem po hsg. Muszę się z wami tym podzielić. Okazało się że mam obydwa jajowody drozne. Nie wiem jak to się stało i jak to możliwe bo w 2013 miałam lewy jajowód niedrożny. Myślałam że mam tylko prawy sprawny a na nim zrobiły mi się torbiele krwotoczne i bałam się że już pozamiatane mam a tu taka niespodzianka. Bardzo się bałam tego badania bo czytałam różne opinie ale nawet nie wiedziałam kiedy i już było po wszystkim. Nic a nic nie bolalo. Czy któraś po hsg starała się od razu? My mamy sobie odpuścić ten cykl. Jestem pełna nadziei że może się uda zajść jakoś w ciążę [emoji16]
Czemu macie odpuścić? Ja mam badanie w 13dc i od razu chciałam próbować [emoji848]
Lekarka powiedziała mi że do badania zero starań ale nie mówiła nic że po nie można
 
Dziewczyny jestem po hsg. Muszę się z wami tym podzielić. Okazało się że mam obydwa jajowody drozne. Nie wiem jak to się stało i jak to możliwe bo w 2013 miałam lewy jajowód niedrożny. Myślałam że mam tylko prawy sprawny a na nim zrobiły mi się torbiele krwotoczne i bałam się że już pozamiatane mam a tu taka niespodzianka. Bardzo się bałam tego badania bo czytałam różne opinie ale nawet nie wiedziałam kiedy i już było po wszystkim. Nic a nic nie bolalo. Czy któraś po hsg starała się od razu? My mamy sobie odpuścić ten cykl. Jestem pełna nadziei że może się uda zajść jakoś w ciążę [emoji16]
Super, że drożne....

@aga.i.nieszka jeszcze jest szansa
 
reklama
Do góry