reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Może tak, ale nie robię sobie nadziei. Duphaston odstawiłam dzisiaj.
To dopiero 12 dp może się jeszcze zmieni [emoji4]
Pewna nie jestem bo okresu nie mam, ma być w piątek ale testowałam dzisiaj żeby sprawdzić czy dalej brać duphaston. Odstawiłam go dzisiaj.
zgubiłam się trochę w wątku, jesteś już pewna ze ten cykl to nie TEN cykl?
No zobaczymy.
@aga.i.nieszka póki małpy nie ma to może coś się jeszcze wydarzy :*
 
reklama
ja mam zawsze 1 dzień mocne skurcze i bardzo obfity okres. Raz mnie narzeczony z podłogi podnosil i do łóżka zanosił bo wstać nie umiałam. Tabletki pozwalają mi tego dnia żyć, bo boli dalej, ale przynajmniej umiem iść np. do WC. Póki co żaden ginekolog nie stwierdził żadnych problemów zdrowotnych z tego powodu 😉 ot po prostu ciężkie 1-2 pierwsze dni.
Jeśli u Ciebie gin nie stwierdził nic złego, to myślę, że niemam się póki co tym martwić na zapas, dzięki
 
reklama
Do góry