reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurcze, dziewczyny, chyba pierwszy raz miałam tak mocne skurcze macicy podczas okresu, dla mnie porównywalne jak początkowe skurcze porodowe, tampona musiałam po godzinie wymienić i założyłam podpaskę, wzięłam tabletkę jeszcze jakiś czas bolał i niewiem kiedy zasnęłam, rano jak wstalam to brzuch bolał ale już lekko, natomiast na podpasce miałam trochę skrzepów, co mi się jeszcze nigdy nie zdażyło, zawsze na tamponach przez okres przeleciałam, nigdy takiego obfitego nie miałam, czy to może mieć związek ze zdrowiem?
 
mi prognozy wychodzą na 14-15, ale te prognozy ja traktuje jak prognozy pogody [emoji2955][emoji16] może dla spokoju ducha zacznę w piątek, będzie 9 dc.
prognoza pogody [emoji1787][emoji1787][emoji1787]Zawsze rano paczę w Googlach - będzie ciepło i słońce, wyletnilam się, a w drodze do pracy - ulewa [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Witam Się w 33 dc. Czekam na tą @ i na wasze 2 krwski.
@Wrocławianka34 jak to test się popsuł ? 🤪
U mnie tez dzisiaj 33 dc i pękłam hahah miałam jakiś paskowy test, co w komplecie z owulacyjnymi przychodzi i oczywiście negatyw, test o czułości 10, niby nie z porannego moczu, tylko chyba z 3 już, ale czy ten mocz ma aż takie znaczenie ?
czekam, więc też na @, piersi coś zaczynaja pobolewac,mam nadzieje że @ przyjdzie szybciej niż tydzień ;/
 
Kurcze, dziewczyny, chyba pierwszy raz miałam tak mocne skurcze macicy podczas okresu, dla mnie porównywalne jak początkowe skurcze porodowe, tampona musiałam po godzinie wymienić i założyłam podpaskę, wzięłam tabletkę jeszcze jakiś czas bolał i niewiem kiedy zasnęłam, rano jak wstalam to brzuch bolał ale już lekko, natomiast na podpasce miałam trochę skrzepów, co mi się jeszcze nigdy nie zdażyło, zawsze na tamponach przez okres przeleciałam, nigdy takiego obfitego nie miałam, czy to może mieć związek ze zdrowiem?
ja mam zawsze 1 dzień mocne skurcze i bardzo obfity okres. Raz mnie narzeczony z podłogi podnosil i do łóżka zanosił bo wstać nie umiałam. Tabletki pozwalają mi tego dnia żyć, bo boli dalej, ale przynajmniej umiem iść np. do WC. Póki co żaden ginekolog nie stwierdził żadnych problemów zdrowotnych z tego powodu 😉 ot po prostu ciężkie 1-2 pierwsze dni.
 
U mnie tez dzisiaj 33 dc i pękłam hahah miałam jakiś paskowy test, co w komplecie z owulacyjnymi przychodzi i oczywiście negatyw, test o czułości 10, niby nie z porannego moczu, tylko chyba z 3 już, ale czy ten mocz ma aż takie znaczenie ?
czekam, więc też na @, piersi coś zaczynaja pobolewac,mam nadzieje że @ przyjdzie szybciej niż tydzień ;/
U mnie dziś termin @ wczoraj wieczorem zrobiłam i negatyw. Nie wiem kiedy była owu, ale na pewno byla.
 
prognoza pogody [emoji1787][emoji1787][emoji1787]Zawsze rano paczę w Googlach - będzie ciepło i słońce, wyletnilam się, a w drodze do pracy - ulewa [emoji6][emoji6][emoji6]
dlatego do prognoz podchodzę z przymróżeniem oka. Wczoraj miało padać, a był upał, codziennie prognoza się zmienia 😁 i oby tak było, bo resztę urlopu mi dziś prognozują mniej optymistycznie niż wcześniej 😂😂😂
 
Niestety bielszy nie będzie dziewczyny [emoji26]
Trzymam kciuki za wszystkie testujące dziś, dawajcie znać :)

ja będę testować jeśli małpa nie przyjdzie to ok 14 września, ktoś jeszcze? ;)

@margaretka89 to dobrze, bo czasami od googlowania wyników czy objawów to można się wpędzić w depresje wiem coś o tym [emoji2356]
@aga.i.nieszka czekamy na ciebie [emoji3590]
Pewnie wyszedł pozytyw i poleciała na betę [emoji16]
 
reklama
Do góry