reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja chyba ten sam rocznik co ty 85 i to też by było moje pierwsze [emoji3526] nie stresuj się. Ja na początku miałam ciągle doła, że już za późno, że już nie ma szans, ale teraz już jest lepiej.

A już jesteś w ciąży? Czy staracie się... ja właśnie boje się ze mimo iż niby badania ok to już za stara jestem... i nawet powiedziałabym ze bardziej świadoma i to jest problem
 
reklama
Ja nigdy nie testuje, na początku starań w dniu terminu @ mi się zdarzyło. Dzisiaj dzień deszczowy a i mój nastrój kiepski, siedzę w pracy i co chwile łzy napływają mi do oczu. Wszędzie spotykam kobietki w ciąży, uśmiecham się na ich widok i za chwilę zdaje sobie sprawę jak bardzo im zazdroszczę. Jestem w końcówce cyklu i wiem,że znowu się nie udało(nawet piersi nie bolą). Boje się,że na tym hsg wyjdzie ,że wszystko jest ok i zostanie tylko klinika. Przepraszam,że się użalam ale jakiś kiepski dzień mam.

Mnie piersi właśnie bolą zawsze przed okresem więc ja bym brak bólu uznała za dobry znak [emoji16] i jak hsg dobrze wyjdzie to właśnie się cieszyć! A co do kobiet w ciąży to jak je spotykam też tak się trochę czuje.. dobrze im życzę ale myślę sobie kiedy moja kolej??
 
Im bliżej @ co cykl mam podły nastrój. Wiesz jak by mi powiedział jajowody były nie drożne to by usprawiedliwiało to,że się nie udaje. Wiem głupie myślenie ale jakiś punkt zaczepienia. No nic trzeba czekać idę na przerwę zjem coś dobrego
Wiesz jajowody niedrożne to juz chyba tylko in vitro ...
a maz badał nasienie ?
 
Mam tak samo a spotykam je na każdym kroku albo w ciąży albo z niemowlakami, trzeba być pozytywnej myśli!
Mnie piersi właśnie bolą zawsze przed okresem więc ja bym brak bólu uznała za dobry znak [emoji16] i jak hsg dobrze wyjdzie to właśnie się cieszyć! A co do kobiet w ciąży to jak je spotykam też tak się trochę czuje.. dobrze im życzę ale myślę sobie kiedy moja kolej??
 
Mnie piersi właśnie bolą zawsze przed okresem więc ja bym brak bólu uznała za dobry znak [emoji16] i jak hsg dobrze wyjdzie to właśnie się cieszyć! A co do kobiet w ciąży to jak je spotykam też tak się trochę czuje.. dobrze im życzę ale myślę sobie kiedy moja kolej??
To prawda jak się widzi kobietki w ciąży to fajny widok ale za chwile myśl dlaczego nie ja. Tak samo mamusie z wózeczkami...
 
reklama
Ja dzis ciag dalszy umierania, nikomu nie zycze...dobrze, ze doszly czopy w gardle,bo juz mialam dzwonic na sanepid :/
M sie smieje, ze musi sie udac, bo jedna "angina" juz biega od rana 😅
 
Do góry