reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja już po teleporadzie z endo. I nic się w sumie nie dowiedziałam. 🤷‍♀️ Mam za wysokie przeciwciała co mogą świadczyć o zapaleniu tarczycy i wspomniała o Hashimoto. Na wynik atpo nie potrafiła mi odpowiedziec bo wartości i normy jakie mam przyjete w swoim labo są dla niej niezrozumiałe. Kazala powtórzyć w innym labo ale dopiero za miesiąc. Reszta ft3 ft4 i tsh jest w normie. Ale zapobiegawczo dostałam receptę na Euthyrox 25 bo w poprzedniej ciąży tsh mi skakało do 3.46. No ale wolę brać żeby nie podniosło się za dużo.. Na ten moment z poniedziałku mam tsh 1,97 . W poniedziałek idę jeszcze do drugiej endo a we wtorek mam wizytę u gina zobaczyć swój pęcherzyk 😊
A no i muszę skończyć się stresować choć to trudne 🤦‍♀️
 
reklama
Ja nigdy nie testuje, na początku starań w dniu terminu @ mi się zdarzyło. Dzisiaj dzień deszczowy a i mój nastrój kiepski, siedzę w pracy i co chwile łzy napływają mi do oczu. Wszędzie spotykam kobietki w ciąży, uśmiecham się na ich widok i za chwilę zdaje sobie sprawę jak bardzo im zazdroszczę. Jestem w końcówce cyklu i wiem,że znowu się nie udało(nawet piersi nie bolą). Boje się,że na tym hsg wyjdzie ,że wszystko jest ok i zostanie tylko klinika. Przepraszam,że się użalam ale jakiś kiepski dzień mam.
To tylko sie cieszyć a nie bać ze hsg wyjdzie w porządku.
mysle ze kliniki nie masz sie co bać maja wieksza wiedzę i swoje sposoby. Ja staram sie tylko i aż 4 cykle tez czekam na okres jutro pwienien byc i juz byłam w klinice z mężem na pierwszym spotkaniu z lekarzem słysząc hasła in vitro i możliwość cp ze względu na to ze na hsg kontrast przepływał z oporami przeraziło teraz mam to poukładane w głowie dzisiaj maz idzie na bardziej szczegółowe badania nasienia jutro ja badam zlecone hormony. W następnym tygodniu następna wizyta i zobaczymy co lekarz powie.
dodam ze przy pierwszej ciąży w ogole sie noe starałam po prostu wyszła bez żadnych badań.
glowa do gory napewno wszystkie sie doczekamy ☺️😘
 
To tylko sie cieszyć a nie bać ze hsg wyjdzie w porządku.
mysle ze kliniki nie masz sie co bać maja wieksza wiedzę i swoje sposoby. Ja staram sie tylko i aż 4 cykle tez czekam na okres jutro pwienien byc i juz byłam w klinice z mężem na pierwszym spotkaniu z lekarzem słysząc hasła in vitro i możliwość cp ze względu na to ze na hsg kontrast przepływał z oporami przeraziło teraz mam to poukładane w głowie dzisiaj maz idzie na bardziej szczegółowe badania nasienia jutro ja badam zlecone hormony. W następnym tygodniu następna wizyta i zobaczymy co lekarz powie.
dodam ze przy pierwszej ciąży w ogole sie noe starałam po prostu wyszła bez żadnych badań.
glowa do gory napewno wszystkie sie doczekamy ☺😘
Im bliżej @ co cykl mam podły nastrój. Wiesz jak by mi powiedział jajowody były nie drożne to by usprawiedliwiało to,że się nie udaje. Wiem głupie myślenie ale jakiś punkt zaczepienia. No nic trzeba czekać idę na przerwę zjem coś dobrego
 
Ja już po teleporadzie z endo. I nic się w sumie nie dowiedziałam. 🤷‍♀️ Mam za wysokie przeciwciała co mogą świadczyć o zapaleniu tarczycy i wspomniała o Hashimoto. Na wynik atpo nie potrafiła mi odpowiedziec bo wartości i normy jakie mam przyjete w swoim labo są dla niej niezrozumiałe. Kazala powtórzyć w innym labo ale dopiero za miesiąc. Reszta ft3 ft4 i tsh jest w normie. Ale zapobiegawczo dostałam receptę na Euthyrox 25 bo w poprzedniej ciąży tsh mi skakało do 3.46. No ale wolę brać żeby nie podniosło się za dużo.. Na ten moment z poniedziałku mam tsh 1,97 . W poniedziałek idę jeszcze do drugiej endo a we wtorek mam wizytę u gina zobaczyć swój pęcherzyk 😊
A no i muszę skończyć się stresować choć to trudne 🤦‍♀️
Ostatnio właśnie na IG dietetyczki klinicznej była o tym mowa. Aż zrobiłam skrina, tylko chyba nie umiem go wstawić 🤦
 
reklama
@Ania95 to chyba sytuacja jak u Ciebie? W sensie problem jest tylko z atg?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-26-18-35-46-936_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2020-08-26-18-35-46-936_com.instagram.android.jpg
    115,7 KB · Wyświetleń: 58
Do góry