reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Martxx1 kochana, jak dla mnie jest jeszcze za wcześnie, miałaś w piątek wynik 300, więc jak co dwa dni 66% to wczoraj powinno być 498, a jutro 826, więc może jeszcze nic nie być widać, co 3 dni 100% to dziś może być 600, więc też za mało by coś widzieć.

@marina7 albo idź na betę, albo do lekarza jeśli niepokoją Ciebie te objawy, bo plamienia raczej nigdy nie są normą
 
reklama
Ja mam tak 3,4 lub 5 dni przed okresem brązowe, różowe lub czerwone plamienia. Gin kazał mi brać duphaston od 16 dc przez 10 dni.
Ja nie biorę żadnych leków na razie zawiesiłam chodzenie do gin. Ale martwi mnie to czy to może mieć wpływ hormonów? Powinnam je zbadać? Staramy się o dziecko dwa lata
 
@Martxx1 kochana, jak dla mnie jest jeszcze za wcześnie, miałaś w piątek wynik 300, więc jak co dwa dni 66% to wczoraj powinno być 498, a jutro 826, więc może jeszcze nic nie być widać, co 3 dni 100% to dziś może być 600, więc też za mało by coś widzieć.

@marina7 albo idź na betę, albo do lekarza jeśli niepokoją Ciebie te objawy, bo plamienia raczej nigdy nie są normą
Zgadzam się pęcherzyk jest widoczny jak beta jest ponad 1000 a czasami nawet dopiero gdy sięga 2000 także ja bym też tak nie panikowała.
 
Ja nie biorę żadnych leków na razie zawiesiłam chodzenie do gin. Ale martwi mnie to czy to może mieć wpływ hormonów? Powinnam je zbadać? Staramy się o dziecko dwa lata
Warto zbadać progesteron ale po potwierdzonej owu. Bo możesz mieć niedomoge lutealna i to powoduje bardzo często plamienia w drugiej fazie cyklu i wtedy trzeba zażywać progesteron np luteine duphaston czy inne
 
Ja mam tak 3,4 lub 5 dni przed okresem brązowe, różowe lub czerwone plamienia. Gin kazał mi brać duphaston od 16 dc przez 10 dni.
Powiedział że mam kłopot z drugą fazą cyklu i może dochodzić do zapłodnienie ale dochodzi do wczesnego poronienia.
Ja od zawsze mam lekkie plamienia tak ok 2 dni przed @. Mój ginekolog nigdy nic nie mówiła, że to źle.
 
IMG_20200824_120852.jpg
 
reklama
Do góry