reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

U mnie nie da rady policzyć od om, bo mam cykle 35 dni. Ogólnie jestem po owu 3 tygodnie
I tak lekarz będzie liczył od pierwszej miesiączki a później jak zmierzy dziecko to zaktualizuje datę porodu. Tak czy siak jest to bardzo wcześnie. Faktycznie może jeszcze nie być nic widać. Także nie myśl o tym i idź do lekarza za tydzień lub dwa. Pozytywnych myśli! 😘
 
reklama
@Martxx1 kochana nie stresuj się. Masz nieregularne cykle także nie wiadomo kiedy była owulka tak naprawdę. U ciebie może być ciąża młodsza. Kiedy robiłaś ostatnia betę i ile wynosiła? Dzisiejszy wynik pewnie nic nie da jeśli nie robiłaś bety 2 dni temu byś musiała zrobić dzisiaj i później po 48h czy ten przyrost jest chociaż 66% (oczywiście jeśli cię te 2 bety uspokoją bo jeśli nie to teraz będzie Ci bardzo potrzebna cierpliwość i czekać na wizytę u gin). Wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110]
O kurde źle spojrzałam ostatnia beta byla 21.08. Dam znać jak wynik
 
Napisze do was jeszcze raz bo strasznie jestem zaniepokojona i niecierpliwa [emoji1745] dziś 30dc, a ja nadal bez okresu. Od kilku dni boli mnie brzuch jakbym miała okres i już mnie to irytowało więc był już seks na wywołanie okresu, po nim jedna czerwona kropelka krwi i dalej biały śluz, nie pomogło to na okres więc znów wczoraj gorąca kąpiel, seks i dziś rano tylko 3 razy brązowy śluz i znów cisza, brzuch mnie dalej boli, temp. ciała pod pachą 37,1. Ostatni test w 28dc negatywny. Biorę po pół tabletki bromergonu, czy przez to mogłam mieć ten brązowy śluz? Nigdy od niego nie zaczynała mi się miesiączka, zawsze od razu czerwono. Nie wiem już co myśleć [emoji1745]
Może się powoli rozkręcać. To nic niepokojącego.
 
A tak wyglądał poprzedni cykl . Nie ma pokazane owulacji na zdjęciu bo skończył mi się pakiet Premium i znikło, ale normalnie się wyliczyła, A teraz nic [emoji17]Zobacz załącznik 1167180
No z tego to już można coś wyliczyć.
Nie wiem czemu teraz masz tak dziwnie... jeśli chcesz wiedzieć czy była owu to albo usg albo progesteron zbadaj.
 
Dziewczyny wiem na czym stoję, jest za późno. Nawet jakby beta wzrastała minimum 66 % to dziś powinna być powyżej 1000.
Kochana spokojnie. U mnie przy cyklach 35d w 6tc nie było nic widać, a 2 dni później, u innego lekarza, już było widać pęcherzyk, tylko niestety pusty, więc nie ma co się na razie stresować.
Aż odkopałam wyniki i HCG całkowite w tym dniu co nie było nic widać miałam 2909,6 [emoji1787] po 48h 4123,9. Ważne to teraz pilnować [emoji846]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry