reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Owocnych starań, mocno trzymam kciuki ❤ 😊 Lekarz widział dziś pęcherzyk czy już ciałko żółte po pęknięciu?
Pęcherzyk pekl i jeszcze był ale o wiele mniejszy niż poniedziałek, był tez płyn w zatoce Douglasa i skok tempki wiec lekarz mówi ze na 100% owu była. Niby 46% szans na ciąże w każdym cyklu a ja zawsze jestem w tych 54% którym się nie udaje 😂🤷🏼‍♀️ Takie życie...
 
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Są jakieś charakterystyczne objawy, które pomagają odróżnić pms od ciąży? Oczywiście jestem przed terminem @, stąd moje pytanie, bo szukam objawów 🙈🙈🙈
 
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Są jakieś charakterystyczne objawy, które pomagają odróżnić pms od ciąży? Oczywiście jestem przed terminem @, stąd moje pytanie, bo szukam objawów 🙈🙈🙈
Pozytywny test ciążowy 😁 każdy inny objaw jest dokładnie taki sam 🤷‍♀️ żadnej różnicy 😊
 
Dziewczyny, a ja mam trochę głupie pytanie, ale kto pyta nie błądzi. Są jakieś charakterystyczne objawy, które pomagają odróżnić pms od ciąży? Oczywiście jestem przed terminem @, stąd moje pytanie, bo szukam objawów 🙈🙈🙈
Np moje objawy, które wystąpiły od czasu jak się staram : kłucie jajników, bóle jajników, rozpieranie jajników, skurcze w macicy, kłucie w macicy, bóle piersi (całych, z boku, od dołu, od środka, samych sutków) wzdęcia, zaparcia, biegunki, częstsze oddawanie moczu, lekkie mdłości, podwyższona temperatura, spóźniający się okres, zmęczenie, senność, rozdrażnienie, wahania nastroju, śluz mleczny gesty, sucho, śluz wodnisty, szyjka nisko, szyjka wysoko, rozpulchnienie itd... Takie ja miałam objawy od czasu jak się staram 😁 I nadal się staram 😁
 
Np moje objawy, które wystąpiły od czasu jak się staram : kłucie jajników, bóle jajników, rozpieranie jajników, skurcze w macicy, kłucie w macicy, bóle piersi (całych, z boku, od dołu, od środka, samych sutków) wzdęcia, zaparcia, biegunki, częstsze oddawanie moczu, lekkie mdłości, podwyższona temperatura, spóźniający się okres, zmęczenie, senność, rozdrażnienie, wahania nastroju, śluz mleczny gesty, sucho, śluz wodnisty, szyjka nisko, szyjka wysoko, rozpulchnienie itd... Takie ja miałam objawy od czasu jak się staram 😁 I nadal się staram 😁
pozostaje mi zatem czekać cierpliwie do terminu @ 😀
 
Pęcherzyk pekl i jeszcze był ale o wiele mniejszy niż poniedziałek, był tez płyn w zatoce Douglasa i skok tempki wiec lekarz mówi ze na 100% owu była. Niby 46% szans na ciąże w każdym cyklu a ja zawsze jestem w tych 54% którym się nie udaje 😂🤷🏼‍♀️ Takie życie...
aż takie szanse są, ja ostatnio dołowałam się googujac swoj wiek za 2 miesiące niecałe 35 i tam było coś o 11%, mam przechlapane jednym słowem 🤦‍♀️
 
aż takie szanse są, ja ostatnio dołowałam się googujac swoj wiek za 2 miesiące niecałe 35 i tam było coś o 11%, mam przechlapane jednym słowem 🤦‍♀️
W naturalnym cyklu zdrowa para ma 30% a na gonadotropinach i letrozolu plus zastrzyku z beta hCG w każdym cyklu 46% ... teoretycznie :p ale majac 32 lata tez widze ze to nie to co kiedyś. Mam już dwójkę dzieci, pierwszy to nawet nie wiedziałam kiedy zaszłam 🙈 tzn na pewno nie było pełnego stosunku a mimo tego ciąża. Drugi syn to już było planowane, pół roku nam zajęło i miałam po drodze dwa poronienia... a teraz od 20 cykli i nic. Nawet biochem się nie trafiła! A miałam drożność sprawdzana i laparoskopię... mamy działać dalej ;) w końcu i nam i wam się uda, tylko pewnie to dłużej potrwa ❤️
 
reklama
Oczywiście, że mogła być 😊 a ile trwała Twoja 2 faza?
No właśnie tego jeszcze nie wiem 😁 nie wiem kiedy mam owulację i czy w ogóle mam. 10 dc test wyszedł prawie pozytywny. Prawie. Mój cykl trwał teraz 23 dni dlatego zastanawiam się czy nie za krótko. W tym cyklu idę za dwa tyg na wizytę, to może się czegoś dowiem dokładnie. Ale może owulacja była 10 czy 11 DC, chociaż 19 DC progesteron 9 miałam to mogło jej wcale nie być.
 
Do góry