reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tak to wygląda... Poczekam jeszcze aż wyschnie całkiem, ale one wszystkie blade, a mimo wszystko ciemniejsze niż ten [emoji1787]Zobacz załącznik 1209928
Jeśli się nie mylę to ostatnio @Gryfin tak miała? 🧐 Tak chyba się może zdarzyć, testy wychodzą słabe ale z dnia na dzień wyraźniejsze, po nich wychodzi jeden słabszy i nagle potem peak 🤷🏼‍♀️
 
A ja zazdroszczę krótkich [emoji85] pomyśl, że Ty możesz też czasem się starać 2 razy w jednym miesiącu, a mi jak teraz nie wypali to następna szansa w połowie stycznia [emoji28] wszystko ma swoje plusy i minusy
Dokładnie ☺️ ale jak na razie 10 cykli za nami i nic :( ale się nie poddajemy i działamy dalej 💪🏽
 
Ja też mm długie cykle, przed staraniem się o dziecko, to było super 😁 teraz się wściekam i z uporem maniaka czekam na owulacje 🤣
 

Załączniki

  • IMG_20201203_193126.jpg
    IMG_20201203_193126.jpg
    154,1 KB · Wyświetleń: 59
Ja zazdroszczę takich długich cykli, ja mam cykle co 24-25 dni [emoji85] i czasem @ mam 2 razy w miesiącu. Aż partner się wkurza, że przecież już miałam w tym miesiącu [emoji1787]

To ja mam długie i jeśli sie nie starałam spoko ale teraz to właśnie masakra bo jest mniej szans w ciągu roku żeby zaciążyć :p
 
reklama
Do góry