reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Oooo to to to, nie żyje z ojcem dzieci ale przygruchala sobie faceta pracującego za granica o którym nic nie wspomina, dzieci pełnoletnie nie osiągają dochodu a tez pracują za granica... jedziesz potem obok tych budynków a na parkingu pod nimi stoja lepsze auta niż te co maja osoby legalnie pracujace...
Dokładnie tak jest 🤦‍♀️ a człowiek woli uczciwie pracować. Ja mam nadzieję że zlikwiduja 500 plus i ta patologia się skończy. Lepiej by ZUS zmniejszyli i podatki. Może by się za robotę wzięli
 
reklama
14 dc, a owulacji dalej nie widać 🤷‍♀️ czy każdego tak denerwuje pierwsza styczność z testami 🤣 pewnie tak jest to pierwszego pozytywnego.
 

Załączniki

  • IMG_20201130_200233.jpg
    IMG_20201130_200233.jpg
    74,4 KB · Wyświetleń: 61
A powiem ze kiedyś pracowałam w MOPS i tam co się nasłuchałam. Świadczenia babka brała jakie tylko możliwe do wzięcia. Rozwiedziona alimenty tez brała z MOPS, z mężem nie żyje a z brzuchem chodzi z 4 dzieckiem. Mało tego koleżanka wychodzi z palarni i mówi ze jej mąż na nią czekał z pozostałymi dziecmi na zewnątrz. Po jakiś 2 miesiącach przyszła po rodzinne i 500+ na nowo narodzone dziecko i po alimenty od byłego na te 4-te dziecko. Koleżanka nie wytrzymała i pyta ale jak przecież jesteście po rozwodzie nie żyjecie razem nie mieszkacie. A ona ze przyszedł taki bidok brudny i wogole i pozwoliła mu się wykapać w wannie a potem ona się w tej samej wannie wykąpała i ooo
Ja p. my powinniśmy brać przykład z nich. Tu jest problem nie kąpiemy się w tej samej wodzie 😂🤣😁Kurcze tylko ja ma prysznic i znowu nic z tego.
 
14 dc, a owulacji dalej nie widać 🤷‍♀️ czy każdego tak denerwuje pierwsza styczność z testami 🤣 pewnie tak jest to pierwszego pozytywnego.
Miałam dokładnie tak samo, jednego dnia coś się pokazało, potem nic potem znowu coś. Wątpiłam czy wogóle rożnie LH , na usg wyszło, że pęcherzyk był ale mały i mialo nie byc owulacji ale z kolei robiłam proga 20dc to wyszedł mi 15 i z tego co tu dziewczyny pisały wychodziłoby że jednak była owulacja, ale i tak tego kużwa nie kumam.
 
Miałam dokładnie tak samo, jednego dnia coś się pokazało, potem nic potem znowu coś. Wątpiłam czy wogóle rożnie LH , na usg wyszło, że pęcherzyk był ale mały i mialo nie byc owulacji ale z kolei robiłam proga 20dc to wyszedł mi 15 i z tego co tu dziewczyny pisały wychodziłoby że jednak była owulacja, ale i tak tego kużwa nie kumam.
Zostaje dużo cierpliwości i reguralne przytulanki 🤷‍♀️
 
reklama
14 dc, a owulacji dalej nie widać [emoji2368] czy każdego tak denerwuje pierwsza styczność z testami [emoji1787] pewnie tak jest to pierwszego pozytywnego.

Pomijając, ze kresek testowych w zasadzie nie widać [emoji39] Chyba zle robisz zdjęcia, bo masz nierówne paski i przy dwóch aplikacja nie odczytała wyniku.
 
Do góry