reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Patrzyłam dobre 10 minut, żeby się tam coś dopatrzeć. No coś jakby przebija... Ja nie wiem, Dziewczyny, jak Wy się tych cieni doszukujecie, ja to ślepa przy Was jestem. :D Otwierałam załącznik 3 razy i się wpatrywałam i za trzecim razem może rzeczywiście coś tam przebija.
 
Patrzyłam dobre 10 minut, żeby się tam coś dopatrzeć. No coś jakby przebija... Ja nie wiem, Dziewczyny, jak Wy się tych cieni doszukujecie, ja to ślepa przy Was jestem. :D Otwierałam załącznik 3 razy i się wpatrywałam i za trzecim razem może rzeczywiście coś tam przebija.
Kwestia wprawy 😂 tu widać, są testy gdzie noc nie ma, z czasem wzrok się wyostrza na tą 2 kreseczke 🤣
 
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny :) odezwę się. Najpierw zrobię test za 3 dni w dniu spodziewanej miesiączki jak normalny człowiek :D a potem pójdę na betę. Do wtorku spróbuję wyluzować :)
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze i ja też już gratuluję <3

Znowu musiałam Was nadrobić, ale dałam radę ;D zawsze wieczorem robię sobie popcorn i Was czytam 😂 macie cudownych mężów/partnerów, zawsze mniej lub bardziej przeżywają, a w większosci chyba trzymają to w sobie...póki co mój wie o wszystkim, o planowanych testach i mierzeniu temperatury i mówi, że dla dzidziusia mogę robić wszystko, sam pochodzi z dużej rodziny, cała 10 i Jemu też się marzy 10, a ja kocham dzidziusie i mówię, że ja swoje to chyba zacałuje, od zawsze się zachwycałam nad tym cudem, ale odkąd pamiętam mam intuicje, że nie będę mogła mieć dzidziów, ale miałam też intuicje, że jak skończę studia to umrę, a żyje, więc mam nadzieję, że i ta teoria będzie mylna :D :D liczę, że do końca roku WSZYSTKIM nam się uda :) :)
 
Dziewczyny znalazłam bardzo fajny artykuł, jest dużo czytania ale warto , bo można się dużo dowiedzieć 🙂 wklejam link :
 
reklama
Dziewczyny znalazłam bardzo fajny artykuł, jest dużo czytania ale warto , bo można się dużo dowiedzieć 🙂 wklejam link :
No ja mam nadzieję, że większość ze starających tutaj, ma taką wiedzę 🙃 chociaż 60% z tego co tam jest napisane 😊🙃
 
Do góry