reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny a ja zapytam jeszcze raz o suplementy. Co bierzecie? Ja w ostatnim cyklu brałam do owu zuravit, acard, folik, wit C, wit d3, magnez
Jutro pojadę na zakupy i chce kupić wiesiolka i castagnusa. Co jeszcze polecacie? I tego wiesiolka i castagnusa brać tylko do owu czy cały cykl ?
 
reklama
No i chyba się nakręcam.... Od kilku dni czuję ciągnięcie i łaskotanie w macicy. Już tak kiedyś miałam przed okresem ale chyba tylko raz. Strasznie dziwne uczucie, podejrzewam, że jestem mocno rozpulchniona przed okresem. I jestem 3 dni przed okresem a nie mam większego apetytu, ani pryszczy na twarzy ??? Dziwne. No nic, w sobotę spadnę na ziemię 😂
 
A w którym dc jesteś? Mi ostatnio tez jasnialy w czasie przewidywanej owulacji, ale okazało się, ze owu się przesunęła i tydzień później były ciemne. Nie znam Twojej historii, piszesz, ze długo się staracie już. Może zmień ginekologa i nowy popracuje nad owulacja? U mnie zmiana bardzo na plus.
W 22 ale ostatnio mam cykle po 35-36 dni...
 
Dziewczyny a ja zapytam jeszcze raz o suplementy. Co bierzecie? Ja w ostatnim cyklu brałam do owu zuravit, acard, folik, wit C, wit d3, magnez
Jutro pojadę na zakupy i chce kupić wiesiolka i castagnusa. Co jeszcze polecacie? I tego wiesiolka i castagnusa brać tylko do owu czy cały cykl ?

Wiesiołek do owu.

Ja biorę kwas foliowy, zestaw witamin B, D, jod, omega, potas (ze względu na serce). Chyba tyle z grubsza [emoji848]
 
No i chyba się nakręcam.... Od kilku dni czuję ciągnięcie i łaskotanie w macicy. Już tak kiedyś miałam przed okresem ale chyba tylko raz. Strasznie dziwne uczucie, podejrzewam, że jestem mocno rozpulchniona przed okresem. I jestem 3 dni przed okresem a nie mam większego apetytu, ani pryszczy na twarzy ??? Dziwne. No nic, w sobotę spadnę na ziemię 😂
Zawsze można już zacząć testować? :)
 
A robiłaś dziś jeszcze raz test owu? Bo słyszałam ze pecherzyki mogą pękać i przy np. 23 mm, wiec przy średnim wzroście 2 mm na dobę to mogłoby być nie kilka godzin po usg, a nawet 1-2 dni po [emoji39] No chyba, ze masz stwierdzone ze u Ciebie zawsze przy takiej wielkości pękają [emoji6] ja mam luteinę brać dopiero od 3dpo, ale jeszcze się to w piątek zweryfikuje [emoji2368]
Tak robiłam test jeszcze raz i druga bardzo blada kreska tak jak wczoraj. Ale znalazłam przyczynę czemu te moje testy nie działają na mnie 🤣 Są przeterminowane! ! ! Może temu takie wyniki haha choć jak bylam w ciąży w lipcu to zrobiłam nimi test i były dwie mocne kreski a wtedy już też były przeterminowane 🙃 Także w następnym cyklu kupie świeże z apteki i zobaczymy jak one będą na mnie działać. Dziś dla pewności też były sexy także czekam na efekty :-)
 
W 22 ale ostatnio mam cykle po 35-36 dni...

Ja właśnie zwykle miałam cykle 29-30 dni i wcześniej owu 17-18 dc. Testy ciemnialy trochę koło chyba 13dc i później jasnialy i się trochę podłamałam ostatnio. Ale w 23dc pokazał się w końcu pik [emoji2368] miałam w międzyczasie monitoring i wiedziałam, ze jakiś pęcherzyk był w 14dc na prawym jajniku (miałam mieć owu z lewego) i tylko dlatego testowałam dalej. Proga tez robiłam i 21dc (błędna diagnoza gina, prog niski) i w 30dc (prog 12,6). Także może się przesuwa?
 
reklama
To trochę tych tabletek lykasz [emoji6]
A castagnus orientujesz się czy te bierze się do owu ?

Ale większość mam w jednej tabletce [emoji16] jedna z większością witamin + osobno potas + wit. D [emoji16] nie ma tak zle [emoji39] co to castangusa to nie wiem co to wiec nie pomogę, ale dużo się tu to przewija w rozmowach wiec napewno ktoś coś dopowie [emoji3526]
 
Do góry