reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Straciłam głowę [emoji2356]. Usunęłam drugi dodatni test i owu wskoczyła tak jak było jeszcze wczoraj. Ten drugi test zrobiłam dla pewności. To Teraz powinnam spowrotem go wpisać i wtedy owu wyjdzie 01.11 czy zostawić jeden test i owu będzie na 31.10? Z tą temp to jakoś mi nie idzie za bardzo,skoku za specjalnie nie ma. Może źle mierze czy coś. Zdarza mi się też wcale nie zmierzyć. Jej za bardzo nie wierzę.

No widzę, ze nie mierzysz regularnie [emoji16] jaki masz skok po owu? OvuFriend tak spłaszcza te wykresy czy ciężko stwierdzić [emoji39] wg Bogini Temperatur [mention]HeraUnique [/mention] powinien być minimum 0,2.
 
Straciłam głowę [emoji2356]. Usunęłam drugi dodatni test i owu wskoczyła tak jak było jeszcze wczoraj. Ten drugi test zrobiłam dla pewności. To Teraz powinnam spowrotem go wpisać i wtedy owu wyjdzie 01.11 czy zostawić jeden test i owu będzie na 31.10? Z tą temp to jakoś mi nie idzie za bardzo,skoku za specjalnie nie ma. Może źle mierze czy coś. Zdarza mi się też wcale nie zmierzyć. Jej za bardzo nie wierzę.
Ja bym zostawiła tylko ten jeden pierwszy pozytywny test owu. Jak robi się ich więcej to może być kilka pozytywów i wtedy człowiek się w tym gubi.
 
No widzę, ze nie mierzysz regularnie [emoji16] jaki masz skok po owu? OvuFriend tak spłaszcza te wykresy czy ciężko stwierdzić [emoji39] wg Bogini Temperatur [mention]HeraUnique [/mention] powinien być minimum 0,2.
Tu też nagmatwane 🙈. 30.10 w dniu pierwszego pozytywu było 36,60. 31.10 nie mierzyłam a 01.11 było 36,47
 
No widzę, ze nie mierzysz regularnie [emoji16] jaki masz skok po owu? OvuFriend tak spłaszcza te wykresy czy ciężko stwierdzić [emoji39] wg Bogini Temperatur [mention]HeraUnique [/mention] powinien być minimum 0,2.
oj tak ovufriend strasznie spłaszcza wykresy i trudno się rozeznać w temp. Na flo fajnie się odczytuje temp😉
 
reklama
Cześć dziewczyny zamierzam zamówić testy owulacyjne z Allegro czy możecie mi podpowiedzieć o jakiej porze dnia to się robi i czy wystarczy zrobić np jeden w ciągu dnia ? :)
 
Do góry